forBet promocja

Krótko - Stadion

List otwarty prezesa WMZPN

2014-06-27 08:05:15 Stomil Olsztyn, WMZPN, stadion Stomilu, Tomasz Miętkiewicz

Stadion Stomilu Olsztyn. Fot. Artur Szczepański

Stadion Stomilu Olsztyn. Fot. Artur Szczepański

Tomasz Miętkiewicz, prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej apeluje o modernizację olsztyńskiego stadionu. W tej sprawie wystosował list otwarty.

"Budowa nowego obiektu potrwa jednak z pewnością kilka lat, a oświetlenie musi być gotowe już w kwietniu 2015 roku. Jest to na tyle krótki okres czasu , że nie ma już ani chwil i na zastanawianie się i dyskutowanie – teraz trzeba działać . Niestety na dzień dzisiejszy nie mamy jasnych informacji, czy Stadion Miejski przy al. Piłsudskiego zostanie zmodernizowany , dlatego proszę o szybkie podjęcie decyzji o budowie s ztucznego oświet lenia i przystąpienie do realizacji tego projektu."

Cała treść listu

rys

Komentarze

 1. kolo 2014-06-27 12:02:00 (ey***.internetdsl.tpnet.pl) #45605 0:0 zgłoś

  kilka pytań odnośnie działań związku jesli już tak niby dbają o piłkę w regionie pisząc listy. Jakie działanie marketingowe zostały podjęte by wspomagac rozgrywki? przecież w co niektórych regionach rozgrywki III IV lub V ligowe mają sponsrów tytularnych może to nie są kwoty ogromne ale zawsze coś na sprzęt jest u nas nie ma a np. w świętokrzyskim drużyny które weszły do finału Pucharu miały do podziału 10 tyś zł wygrany 6 przegrany 4 u nas nic tylko zabawa po meczu. co ciekawsze firma która produkuje ciuchy niby sponsor pucharu wręcza dla najlepszego gracza bon do sklepu który żeby wykorzystać musi kupić coś wykładając swoją kwotę. Weźcie się za promocję piłki i nakręcanie biznesu żeby piłka nie kręciła się wokół jednego czy dwóch klubów a w ogóle a nie za pisanie listów.

Dodaj swój komentarz

           
#  # ####  #### 
## ## #  # #  # 
# ## # #  # #   
#  # #  # #   
#  # #  # #  # 
#  # ####  ####