Krótko - A klasa

A-klasa: Trzy walkowery

2014-06-24 15:36:58 -

A-klasa: Trzy walkowery

Z A-klasy awansowały następujące ekipy: Pojezierze Prostki, Danopol Knopin, Barkas II Tolkmicko, Wel Lidzbark.Dwie czerwone kartki obejrzeli zawodnicy Gminy Braniewo w meczu z Pomowcem Gronowo Elbląskie i pomimo osłabień wygrali strzelając gola w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Co ciekawe w meczu Warmianka - Danpol dwie bramki dla Danpolu zdobył Mariusz Miecznikowski, który jest... bramkarzem.

Gr. I

  • Olimpia Miłki - MKS Ruciane-Nida 0:2
  • Fala Warpuny - Mazur Wydminy 2:3 (2:1)
    1:0 - ? (6), 2:0 - ? (17), 2:1 - Butyłow (33), 2:2 - Michalak (63), 2:3 - Wolański (71) 
  • Salęt Boże - Jurand Barciany 3:4
    1:0 - Jarka (9), 1:1 - ? (15), 2:1 - Bartosiewicz (27), 2:2 - samobójcza bramka (32), 2:3 - ? (48), 3:3 - Bartosiewicz (57), 3:4 - ? (79)
  • Start Kruklanki - Pojezierze Prostki 2:4 (1:1)
    0:1 - Próchniak (31), 1:1 - ? (?), 2:1 - ? (z karnego) (?), 2:2 - Sztachelski (60), 2:3 - Sokół (85), 2:4 - Próchniak (87)
  • SKS Szczytno - Mrągowia II Mrągowo wo. 3:0 (goście nie pojechali na mecz)

Gr. II

  • Gmina Braniewo - Pomowiec Gronowo Elbląskie 3:2 (2:0)
    1:0 - Winnicki (33), 2:0 - Borysiak (44), 2:1 - ? (50), 2:2 - ? (?), 3:2 - Winnicki (94)
  • Barkas II Tolkmicko - Huragan II Morąg 8:1
  • MGKS Miłakowo - Jastrząb Ględy 2:0 (0:0)
  • Piast Wilczęta - LZS Lubomino-Wilczkowo 6:4
  • Wałsza Pieniężno - Dąb Kadyny 1:3 (1:1)
    1:0 - ? (25), 1:1 - Mróz (27), 1:2 - Wojtas (65), 1:3 - Ratajczyk (75)
  • Żuraw Godkowo - Czarni Małdyty wo. 3:0


Gr. III

  • Błękitni Stary Olsztyn - Niedźwiedź Ramsowo 1:2
  • Orzeł Czerwonka - GLKS Jonkowo 0:4
  • Zryw Jedwabno - Pisa II Barczewo 1:3 (1:0)
  • Reduta Bisztynek - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
  • Warmianka Bęsia - Danpol Knopin 2:5 (2:1)
    0:1 - Kaczerski (20), 1:1 - Sirojć (25), 2:1 - Kozikowski (35), 2:2 - Waszkiel (48), 2:3 - M. Miecznikowski (72), 2:4 - Kułakowski (75), 2:5 - M. Miecznikowski (81)
  • KS Wojciechy - Cresovia Górowo Iławeckie 2:4
  • Jarys Różnowo - Burza Słupy 3:1 (1:0)
    1:0 - ? (27), 2:0 - ? (59), 2:1 - Hytryniewicz (63), 3:1 - ? (70)

Gr. IV

  • Czarni Rudzienice - KS Mroczno-Grodziczno 2:1
  • GSZS Rybno - GKS II Wikielec/Frednowy 7:0 (2:0)
    1:0 - Łożyński (z karnego) (17), 2:0 - Łożyński (29), 3:0 - Łożyński (50), 4:0 - Łożyński (57), 5:0 - Łożyński (61), 6:0 - Szymański (65), 7:0 - Kraśnicki (86)
  • Zamek Kurzętnik - Osa Ząbrowo 0:0
  • KS Tyrowo - Iskra Smykówko wo. 3:0 (goście zrezygnowali z gry)
  • Wel Lidzbark 4-3 Iskra Narzym 4:3 (0:1)
    1:0 - ? (5), 1:1 - Chrostowski (?), 2:1 - Kalisz (?), 3:1 - Łożyński (?), 3:2 - ? (?), 4:2 - Strungowski (?), 4:3 - ? (z karnego) (90)
  • Olimpia Kisielice - Gmina Kozłowo 0:0

 

Paju

Komentarze

  1. narzym 2014-06-25 21:47:53 (***-***-***-***.tktelekom.pl) #45509 0:0 zgłoś

    Bramki dla Iskry Narzym, strzelili -- Rynkowski Mateusz, Krzysiek Bęcławski oraz Tomasz Gorzki

  2. karnat 2014-06-25 07:12:52 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #45470 0:0 zgłoś

    Mietek jaka forma :-)

  3. :) 2014-06-24 15:59:02 (***-***-***-***.tonetic.pl) #45463 0:0 zgłoś

    Brawo Mieciu!

Dodaj swój komentarz

                    
#####  #   # #    # 
#    #  # #  ##   # 
#####    #   # #  # 
#    #   #   #  # # 
#    #   #   #   ## 
#####    #   #    #