forBet promocja

News - Juniorzy - Inne

Piłkarski zlot gwiazd w Iławie

2014-06-10 23:47:00 Memoriał, Turniej Piłki Nożnej Pamięci Józefa Łobockiego i Benedykta Gaca

Fot. em

Fot. em

Z udziałem byłych gwiazd reprezentacji Polski 21 i 22 czerwca na Stadionie Miejskim w Iławie rozgrywany będzie Turniej Piłki Nożnej Pamięci Józefa Łobockiego i Benedykta Gaca.

Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych: oldbojów (+35 lat) oraz chłopców rocznika 2003 i młodszych. W obu udział weźmie po osiem zespołów.

W kategorii oldbojów wstępnie udział w iławskim turnieju potwierdziły zespoły: Jeziorak Oldboje Iława, Stomil Olsztyn, Arka Gdynia, Wisła Płock, Oldboje Kielce, Polonia Warszawa, Olimpia Grudziądz oraz Jagiellonia Białystok.

Silny skład awizuje zwłaszcza ekipa z Podlasia, w składzie której znalazł się m.in. były reprezentant Polski, czterokrotny król strzelców Ekstraklasy Tomasz Frankowski. Od znanych nazwisk będzie się roiło także w pozostałych ekipach. W drużynie ze stolicy Warmii i Mazur na przykład ma wystąpić inny były kadrowicz i król strzelców Ekstraklasy Sylwester Czereszewski.

W kategorii chłopców rocznika 2003 i młodsi rywalizować będą drużyny z naszego regionu. Swój przyjazd do Iławy potwierdziły już m.in. Naki Olsztyn, UKS Dwójka Nidzica, Olimpia Elbląg, Don Bosco Ostróda i Warmia Olsztyn. W roli gospodarzy zagrają oczywiście młodzi piłkarze Jezioraka Iława.

Turniej w kategorii oldbojów rozpocznie się w sobotę 21 czerwca. Do późnych godzin popołudniowych na dwóch płytach (głównej i ze sztuczną nawierzchnią) rozgrywane będą mecze eliminacyjne. Na niedzielę 22 czerwca zaplanowane zostały ćwierćfinały, półfinały i mecze finałowe. Turniej chłopców rocznika 2003 i młodsi rozegrany zostanie w niedzielę 22 czerwca na boisku treningowym Stadionu Miejskiego w Iławie.

Patronat honorowy nad imprezą objęli burmistrz Iławy Włodzimierz Ptasznik oraz prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej Tomasz Miętkiewicz. Patronem medialnym jest m.in. dwadozera.pl.

red

źródło: informacja prasowa

 

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
 #### # ##### 
#  # # #  # 
#   # #  # 
#   # ##### 
#  # # #  # 
 #### # #  #