forBet promocja

Krótko - Inne - Kobiety

Puchar Elbląga w piłce nożnej plażowej

2014-06-05 19:52:42 piłka nożna plażowa, Elwo Enta Elbląg

Puchar Elbląga w piłce nożnej plażowej

W niedzielę odbędzie się Puchar Elbląga w piłce nożnej plażowej na plaży „Srebrna Riwiera” w Kadynach.

Od kilku lat plaża „Srebrna Riwiera” w Kadynach gości w czerwcu drużyny walczące o Puchar Elbląga w plażowej odmianie futbolu. W sobotę do walki o okazałe trofeum przechodnie powalczy 8 beachsoccerowych teamów. Tegoroczny turniej zapowiada się bardzo ciekawie, choć z zespołów przyjezdnych będziemy gościć jedynie Green Bombs Frankowski Coating Kłodawa (ubiegłoroczny finalista).

W drużynach z Elbląg zagra wielu byłych piłkarzy Elwo Enta Elbląg zarówno w kategorii seniorów (w 2006 roku 5 drużyny Mistrzostw Polski) jak i młodzieżowców (wicemistrzów Polski w latach 2007 i 2009).

Stawka będzie wyrównana i wszystkie teamy, które przystąpią w najbliższą sobotę do XI edycji tej corocznej imprezy przed pierwszym gwizdkiem sędziów mają takie same szanse na osiągnięcie końcowego sukcesu, a ich aktualną dyspozycję zweryfikuje kadyński piasek.

W towarzyskim, pokazowym spotkaniu zaprezentują się również panie. Naprzeciwko siebie staną zaprzyjaźnione drużyny Elwo Etna Elbląg i Politechnika Kaliningrad.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Elbląga i okolic do odwiedzenia pięknej „Srebrnej Riwiery”, gdzie w sobotę  będzie królowała miła dla ucha muzyka i widowiskowy beachsoccer okraszony  mnóstwem przewrotek napastników i parad bramkarzy.

Drużyny uczestniczące w turnieju: Green Bombs Frankowski Coating Kłodawa, Metrotest E-g, Straż Pożarna E-g, Lambada E-g, FC Po Nalewce E-g, Dana E-g, Robto E-g, Hydroton Dream E-g.

rys

źródło: informacja prasowa organizatorów

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
#  # # ###### 
#  # #   # 
#  # #  #  
#  # #  #  
#  # # #   
 #### # ######