Czwarta porażka... Concordia Elbląg - Stal Stalowa Wola 0:2

2014-05-21 19:10:18 concordia elbląg, stal stalowa wola

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Concordia Elbląg musiała uznać wyższość kolejnego rywala. Tym razem lepszy od Concordii okazał się zespół Stali Stalowa Wola.

Concordia przegrała już czwarty mecz z rzędu. W starciu ze Stalą elblążanie nie wypadli tragicznie, jednak decydujące ostatnie pół godziny meczu należało do gości, którzy rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść.

W pierwszej połowie Concordia prezentowała się całkiem nieźle. Momentami gospodarze prowadzili nawet grę. Problem w tym, że sytuacji podbramkowych wynikało z tego bardzo niewiele.

Goście z kolei w pierwszej połowie dwa razy groźnie strzelali z dystansu, ale za każdym razem na posterunku był Przemysław Matłoka.

Po przerwie interwencje bramkarza "Conki" były już na nic. Gola na 0:1 strzelił Tomasz Płonka po efektownym rajdzie. Drugie trafienie, tuż przed końcem meczu dołożył Wojciech Reiman, trafiając przepięknie z rzutu wolnego.