forBet promocja

News - II liga - III liga - IV liga - I liga

Jedenastka tygodnia dwadozera.pl

2014-05-13 19:19:58 Jedenastka tygodnia, Mateusz Różowicz, Olimpia Olsztynek, Konrad Kierstan, Huragan Morąg, Adam Skierkowski, Olimpia II Elbląg, Michał Świderski, Znicz Biała Piska, Wojciech Figurski, Sokół Ostróda, Tomasz Sedlewski, Olimpia Elbląg, Bartosz Dzikowski, Jacek Falkowski, Znicz Biała Piska, Kacper Rokicki, Mrągowia Mrągowo, Adrian Korzeniewski, Stomil II Olsztyn, Dawid Szymonowicz, Stomil Olsztyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paju

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paju

Prezentujemy subiektywnie wyselekcjonowaną 11 tygodnia dwadozera.pl. Zapraszamy do komentowania!

Kryteria wyboru do „Jedenastki tygodnia dwadozera.pl” są wybitnie subiektywne. Na pewno ktoś został w naszej zabawie pominięty. Nie byliśmy jednak na wszystkich meczach i nie ze wszystkich meczów czytaliśmy relacje, ale, podkreślamy, w tej zabawie chodzi o... zabawę. Chcemy wyróżniać pozytywne postacie i ich wyczyny, a także pobudzać Was do dyskusji. Zachęcamy do przedstawiania swoich typów!

 

--------------Dzikowski (Huragan)--------------

-------Korzeniewski (Stomil II)-------Falkowski (Znicz)-------Szymonowicz(Stomil)-------

-------Kierstan (Huragan)-------Skierkowski (Olimpia II E.)-------Rokicki (Mrągowia)-------Sedlewski (Olimpia E.)-------Świderski (Znicz)-------

-------Różewicz (Olimpia O.)-------Figurski (Sokół)-------

 

 • Bartosz Dzikowski (Huragan Morąg): Bramkarz Huraganu zachował czyste konto w Ełku. Jego Huragan wygrał na wyjeździe 2:0.
 • Adrian Korzeniewski (Stomil II Olsztyn): Bardzo aktywny w meczu przeciwko drużynie z Dobre Miasto. Otworzył wynik spotkania, po ładnej indywidualnej akcji.
 • Jacek Falkowski (Znicz Biała Piska): Od kilku meczy występuje na pozycji środkowego obrońcy gdzie świetnie wywiązuję się ze swoich obowiązków. W meczu z MKS Korsze był nie do przejścia i to jemu wiele zawdzięcza Przemysław Masłowski, który od grubo ponad 500 minut nie wpuścił bramki.
 • Dawid Szymonowicz (Stomil Olsztyn): Tegoroczny maturzysta znowu zagrał na środku obrony i spisuje się na tej pozycji bardzo dobrze. Stomil nie stracił bramki w Świnoujściu.
 • Konrad Kierstan (Huragan Morąg): Walnie przyczynił się do sensacyjnego zwycięstwa 2:0 z Płomieniem Ełk. Druga bramka jego autorstwa była jednocześnie pierwszą w sezonie 20-letniego pomocnika.
 • Adam Skierkowski (Olimpia II Elbląg): 22-letni pomocnik ustrzelił dublet w trudnym spotkaniu z mocnym GKS Wikielec.
 • Kacper Rokicki (Mrągowia Mrągowo): Ratuje remis dla swojej drużyny w ostatniej minucie meczu. Mrągowia Mrągowo zremisowała 1:1 ze Startem w Działdowie.
 • Tomasz Sedlewski (Olimpia Elbląg): Kolejna bramka zawodnika, która zbliża zespół do utrzymania się w II lidze.
 • Michał Świderski (Znicz Biała Piska): Zaczął strzelanie w meczu z MKS Korsze, mocno przyczyniając się do przerwania wspaniałej serii ekipy z Korsz.
 • Mateusz Różowicz (Olimpia Olsztynek): Cztery bramki w wyjazdowym meczu z Mazurem Ełk (5:0) to wystarczająca rekomendacja.
 • Wojciech Figurski (Sokół Ostróda): Strzelił bramkę i zaliczył dwie asysty w zwycięskim meczu z Granicą Kętrzyn.

Wyselekcjonowali rys, PG, Czytelnicy dwadozera.plKomentarze

 1. olsztyniak 2014-05-14 19:57:06 (abyw***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #43838 0:0 zgłoś

  Biała Piska x2, Elbląg x2, Mrągowo - faktycznie, rejony Olsztyna... Puknij Ty się...

 2. RomintaFan 2014-05-14 18:18:45 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #43835 0:0 zgłoś

  A Gdzie Radek Gąsiorowski z Rominty? Według mnie na chwilę obecną w 4 lidze niema lepszego bramkarza od niego , i w 23meczach 11 straconych bramek tylko może ktoś z defensywy gołdapian zasługuje na wyróżnienie?

 3. znowu 2014-05-14 12:14:46 (public***.cdma.centertel.pl) #43828 0:0 zgłoś

  tylko olsztyn i te rejony, smiech na sali

Dodaj swój komentarz

          
 #### #  # #  # 
#    # #  # # 
 ####  #   ##  
   #  #   ##  
#  #  #  # # 
 ####  #  #  #