forBet promocja

News - II liga - III liga - IV liga - V liga

Jedenastka tygodnia dwadozera.pl

2014-05-06 19:00:12 Jedenastka tygodnia, Hieronim Zoch, Olimpia Elbląg, Łukasz Gryko, Znicz Biała Piska, Jakub Kowalczuk, Błękitni Orneta, Dawid Ksiuk, Motor Lubawa, Piotr Kozłowski, MKS Korsze, Jakub Jęczewski, GKS Wikielec, Kamil Graczyk, Michał Świderski, Grzegorz Bała, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Kamil Smyt, Sokół Ostróda, Konrad Szerszeń, Granica Kętrzyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paju

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paju

Prezentujemy subiektywnie wyselekcjonowaną 11 tygodnia dwadozera.pl. Zapraszamy do komentowania!

Kryteria wyboru do „Jedenastki tygodnia dwadozera.pl” są wybitnie subiektywne. Na pewno ktoś został w naszej zabawie pominięty. Nie byliśmy jednak na wszystkich meczach i nie ze wszystkich meczów czytaliśmy relacje, ale, podkreślamy, w tej zabawie chodzi o... zabawę. Chcemy wyróżniać pozytywne postacie i ich wyczyny, a także pobudzać Was do dyskusji. Zachęcamy do przedstawiania swoich typów!

--------------Zoch (Olimpia)--------------

-------Gryko (Znicz)-------Kowalczuk (Błękitni)-------Ksiuk (Motor)-------

-------Kozłowski (Korsze)-------Jęczewski (Wikielec)-------Graczyk (Olimpia)-------Świderski (Znicz)-------

-------Bała (Drwęca)-------Smyt (Sokół)-------Szerszeń (Granica)-------

 

 • Hieronim Zoch (Olimpia Elbląg): W meczu ze Stalą Rzeszów obronił karnego. To już trzeci raz w tym sezonie. Tym razem zatrzymał Szymona Kaźmierowskiego, byłego napastnika Stomilu Olsztyn.
 • Łukasz Gryko (Znicz Biała Piska): Podstawowy prawy obrońca Znicza. W meczu z ŁKS Łomża oraz z Turem Bielsk Podlaski był nie do przejścia. Ma bardzo duży udział przy passie pięciu meczów bez straty bramki.
 • Jakub Kowalczuk (Błękitni Orneta): Trzy razy ładnie wykopał piłkę z linii bramkowej, dzięki niemu Błękitni Orneta w meczu z Tęczą Miłomłyn zagrali na zero z tyłu.
 • Dawid Ksiuk (Motor Lubawa): Obrońca strzałem głową strzelił bramkę na 3:0 w meczu z Promieniem Mońki.
 • Piotr Kozłowski (MKS Korsze): Bramka w Ełku (wygrana z Płomieniem 2:0) i bardzo ważne trafienie w starciu z Dębem Dąbrowa Białostocka, po którym MKS odrobił dwubramkową stratę i wygrał 4:2.
 • Jakub Jęczewski (GKS Wikielec): Strzelił gole na 1:0, 2:0 i 4:0, walnie przyczyniając się do efektownego zwycięstwa "Gieksy" z Wikielca z Zatoką Braniewo 6:0.
 • Kamil Graczyk (Olimpia Elbląg): W ostatnich dwóch spotkaniach strzelił dwie bramki dla swojego klubu.
 • Michał Świderski (Znicz Biała Piska): Bohater spotkania z ŁKS-em 1926 Łomża. Jego zespół wygrał 3:0. "Świder" strzeliła gola oraz zaliczył asystę przy samobójczej bramce jednego z graczy Łomży.
 • Grzegorz Bała (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie): Tym razem - na przekór niedowiarkom - pokazał, że jest w stanie zagrać cały mecz i jeszcze dwa razy trafić do siatki. 42-latek nadal w niezniszczalnej formie!
 • Kamil Smyt (Sokół Ostróda): Młody gracz Sokoła strzelił po bramce i w Szczuczynie, i w Grajewie, przyczyniając się do dwóch wygranych ostródzian.
 • Konrad Szerszeń (Granica Kętrzyn): Dwa bardzo solidne występy w Narewce i Kętrzynie, w których Granica zdobyła cztery punkty, a Konrad - trzy bramki (w tym dwie przeciwko Startowi Działdowo). To on dał sygnał do heroicznej walki o utrzymanie.

Wyselekcjonowali rys, PG, Basti

Komentarze

 1. kibic kks 2014-05-07 10:28:02 (n***-***-***.opera-mini.net) #43513 0:0 zgłoś

  Granica walczysz do konca!!!

 2. er 2014-05-07 09:38:17 (dtm***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #43512 0:0 zgłoś

  Dwie klasy rozgrywek ,moze poziom podobny ale dwie ligi w jednej 11 ,to tak jakby troche nie prawdziwe ,moje takie zdanie.

Dodaj swój komentarz

        
###### # #  # 
#   # # # 
##### #  ##  
#   #  ##  
#   # # # 
#   # #  #