forBet promocja

News - II liga - III liga - IV liga - V liga

Jedenastka tygodnia dwadozera.pl

2014-04-29 21:00:20 Jedenastka tygodnia, Michał Dunajski, Polonia Iłowo, Artur Kostrubski, Pisa Barczewo, Marcin Denert (Znicz Biała Piska, Radosław Stępień, Olimpia Elbląg, Mateusz Szmydt, Zatoka Braniewo, Krystian Słowicki, Sokół Ostróda, Szymon Nałysnyk, Mrągowia Mrągowo, Marcin Karczewski, GKS Wikielec, Iwona Abramczyk, KKP Stomil Olsztyn, Kamil Jackiewicz, Płomień Ełk

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Rys

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Rys

Prezentujemy subiektywnie wyselekcjonowaną 11 tygodnia dwadozera.pl. Zapraszamy do komentowania!

Kryteria wyboru do „Jedenastki tygodnia dwadozera.pl” są wybitnie subiektywne. Na pewno ktoś został w naszej zabawie pominięty. Nie byliśmy jednak na wszystkich meczach i nie ze wszystkich meczów czytaliśmy relacje, ale, podkreślamy, w tej zabawie chodzi o... zabawę. Chcemy wyróżniać pozytywne postacie i ich wyczyny, a także pobudzać Was do dyskusji. Zachęcamy do przedstawiania swoich typów!

--------------Dunajski (Polonia I.)--------------

-------Kostrubski (Pisa)-------Denert (Znicz)-------Kressin (Jeziorak)-------

-------Stępień (Olimpia E.)-------Szmydt (Zatoka)-------Słowicki (Sokół)-------Nałysnyk (Mrągowia)-------

-------Karczewski (Wikielec)-------Abramczyk (KKP Stomil)------- Jackiewicz (Płomień)-------

 

 • Michał Dunajski (Polonia Iłowo): W meczu przeciwko Ossie zastąpił w bramce kontuzjowanego Kamila Molskiego. Spisywał się wyśmienicie. Podczas pierwszej połowy spotkania wybronił trzy stuprocentowe sytuacje. W drugiej połowie także spisywał się bez zarzutów.
 • Artur Kostrubski (Pisa Barczewo): Dwie bardzo ważne bramki (z karnego i po dobitce jedenastki) w wygranym meczu z Vęgorią w Węgorzewie (3:2).
 • Marcin Denert (Znicz Biała Piska): Znicz przez całą druga połowę musiał bronić się w dziesiątkę. Robił to na tyle skutecznie, że Znicz bezbramkowo zremisował z Motorem w Lubawie.
 • Krzysztof Kressin (Jeziorak Iława): Strzelec trzech bramek w meczu z GKS Stawiguda. Jeziorak wygrał na wyjeździe 4:2.
 • Radosław Stępień (Olimpia Elbląg): Jego zespół wygrał 3:0 derbowy pojedynek z Concordią. Stępień asystował przy dwóch bramkach. Idealnie dośrodkował z rzutu rożnego, a potem z rzutu wolnego.
 • Mateusz Szmydt (Zatoka Braniewo): Jego gol w doliczonym czasie gry dał Zatoce zwycięstwo 2:1 nad Stomilem II. 22-latek pokazuje, że IV liga nie jest szczytem jego marzeń.
 • K rystian Słowicki (Sokół Ostróda): Na lewej flance wypruwał sobie żyły, aż w końcu wepchnął piłkę do siatki, dając Sokołowi trzy punkty w hicie kolejki.
 • Szymon Nałysnyk (Mrągowia Mrągowo): Piękna asysta przy bramce na 1:2, a potem świetnie wykorzystany rzut karny. Mrągowia Mrągowo zremisowała 2:2 z Barkasem Tolkmicko.
 • Marcin Karczewski (GKS Wikielec): Dwie bramki oraz asysta w wygranym meczu z Wielbarkiem 5:1. - Druga bramka stadiony świata - argumentuje Piotr Kacperek.
 • Iwona Abramczyk (KKP Stomil Olsztyn): Bardzo aktywna przez całe spotkanie zarówno w kreowaniu akcji ofensywnych jak i w odbiorze. Strzeliła bramkę na 1:0 przeciwko UMKS Zgierz, była blisko jeszcze jednego ładnego gola zdobytego z dystansu.
 • Kamil Jackiewicz (Płomień Ełk): Kolejny superwystęp w zespole lidera III ligi. Hat-trick i zapewnienie Płomieniowi kompletu punktów w Bielsku Podlaskim (ełczanie zwyciężyli z Turem 3:2).

Wyselkcjonowali: czytelnicy dwadozera.pl, rys, PG, Basti

 

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 #### ###### ##### 
#  # #   #  # 
#  # ##### #  # 
# # # #   ##### 
#  # #   #  # 
 ### # ###### #  #