Grzegorz Bała Piłkarzem Weekendu. Posłuchaj rozmowy!

2014-04-27 23:59:59 Grzegorz Bała, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Grzegorz Bała w ligowym boju. Fot. Artur Szczepański

W tym tygodniu wybór mógł być tylko jeden. Za weekend miniony Piłkarzem Weekendu wybraliście wspólnie z nami Grzegorza Bałę z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie.

"Wszedł na boisko w 73. minucie meczu ze Startem Nidzica i zdążył skompletować klasycznego hat - tricka. Jego zespół wygrał 5:0" - napisaliśmy w uzasadnieniu jego nominacji.

Grzegorz Bała zebrał niemal 51 proc. Waszych głosów!

PG, rozmawiał Maciej Świniarski

1. Spiker 2014-04-29 20:20:57 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #43257 0:0 zgłoś

i stado piesków poujadało. Puknij się w w swój głupiutki łeb jeden z drugim. Jak dla mnie Bała i Janek Fijałkowski z Olimpii, ktory im podskoczy w tym wieku? Skończ chłopcze jeden z dugim 40 lat wyjdz na boisko i pokaz w 15 minut co potrafisz. Jakoś Start w innych meczach był na fazie skoro inne ekipy wygrywały z nim ledwo ledwo. Więc wiecej szacunku dla zawwodnika łosiu jeden z drugim

2. ewa 2014-04-29 11:13:54 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #43254 0:0 zgłoś

juz mówiłam... przestancie pompowac ten balonik, bo zaraz do reprezentacji go wezmiecie.... sprawa prosta -facet ma ok 15 kilo nadwagi i sil mu starcza na max 30 min w meczu, tyle w temacie,

3. FORMA ? 2014-04-29 09:19:35 (***.***.***.***) #43253 0:0 zgłoś

z kim grała drużyna BAŁY ze Startem Nidzica z drużyna która w IV lidze od 21 meczów nie może wygrać meczu ,w tym meczu start reprezentował bardzo niski poziom gry przegrali 5-0 grali w końcówce w dziesiątkę bo kapitan startu został wyrzucony z boiska ,nie wspaniała gra Paa Bały ale nieudolna gra Staru spowodowała błysnięcie forma zawodnika.

4. makumba 2014-04-28 22:41:41 (public***.cdma.centertel.pl) #43250 0:0 zgłoś

ej suczki a wiecie co to jesy ten hat - tricka ? jezeli nie to zapraszam do wikiepedi

5. Ewa 2014-04-28 20:58:12 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #43246 0:0 zgłoś

no wiadomo , gościu ma wielkie kłopoty by wywalczyć miejsce w pierwszym składzie Drwęcy, więc takie podpompowanie balonika ma na celu pomóc sprawie,

6. ela 2014-04-28 20:40:44 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #43245 0:0 zgłoś

no nie róbmy jaj koles ma 40 lat i jest piłkarzem weekendu no super brawo.