Liga gra! - III liga - IV liga

Niedzielne wyniki III oraz IV ligi: Trzy razy dwadozera, jeden remis

2014-04-13 18:00:00 GKS Wikielec, Mamry Giżycko, Mrągowia Mrągowo, Znicz Biała Piska, Granica Kętrzyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Artur Szczepański

W trzech niedzielnych spotkaniach III oraz IV ligi padł wynik 2:0. Tak wygrywali: Dąd, Znicz oraz Mamry. Bez bramek było w meczu Rominty z Wikielcem.

III LIGA

• Dąb Dąbrowa Białostocka - Mrągowia Mrągowo 2:0
  • Granica Kętrzyn - Znicz Biała Piska 0:2 (0:0)

0:1 - D. Świderski (59), 0:2 - Radzikowski (90)

NA SPOTKANIA IV LIGI ZAPRASZAŁ WOJCIECH DUBIS ZE STOMILU II OLSZTYN

PROWADZISZ KLUBOWY SERWIS PIŁKARSKI? CHCESZ ZALINKOWAĆ TUTAJ RELACJĘ MECZOWĄ? WYŚLIJ ADRES NA [email protected]! CZEKAMY TAKŻE NA ZDJĘCIA, LINKI DO FILMÓW ORAZ NOMINACJE DO 11 KOLEJKI!

1. KOS 2014-04-15 17:48:16 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #42920 0:0 zgłoś

czy jakaś drużyna przegrała w czwartej lidze więcej meczów jak 17 tyle przegrał start Nidzica i zmierzają do rekordu bo w następnej kolejny będzie 18 przegrany do konca rozgrywek daleko.

2. mars 2014-04-14 17:16:07 (dsd***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #42902 0:0 zgłoś

Jakby tak bylo jak teraz to w barazach o druga lige ,w pierwszej rundzie grali by .Plomien Elk z Granatem Skarzysko Kamienna .a z meczu Skra Czestochowa lub Nadwislan Gora z Sokolem Kleczew wylonil by sie rywal z ktorym gralby Plomien jakby wygral ,czyli droga wyboista o druga lige.

3. * 2014-04-14 10:20:58 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #42896 0:0 zgłoś

a co ma do tego burmistrz ? zachciało im się kętrzyńskiego zaciągu ? to mają za swoje

4. kibol 2014-04-14 10:12:36 (cys***.internetdsl.tpnet.pl) #42895 0:0 zgłoś

Mrągowo się kompromituje w lidze. Ciekaw jestem jak na to burmistrz.Wspaniała promaocja miasta w regionie.

5. ggg 2014-04-14 09:12:37 (***-***-***-***.ip.skylogicnet.com) #42892 0:0 zgłoś

Gołdap cienka ,jak oranżada PRL -owska . Następny mecz ustawcie na 6-rano.

6. xxxx 2014-04-13 22:34:35 (bnh***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #42888 0:0 zgłoś

Do Mars jak mogła wygrać Granica jak przegrała, Znicz mógł rozwiązać mecz w pierwszej połowie ale nie umieją do pustaka strzelać .

7. xxxx 2014-04-13 22:32:47 (bnh***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #42887 0:0 zgłoś

Do Mars jak mogła wygrać granica jak przegrała Znicz mógł rozwiązać mecz w pierwszej połowie ale nie umieją do pustaka strzelać .

8. mars 2014-04-13 21:41:15 (accj***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #42885 0:0 zgłoś

Granica mogla mecz wygrac ,przy 10 ,dla gosci ,Granica nie wykorzystala rzutu karnego ,na 20 goscie grajacy w 10 ,w doliczonym czasie gry strzelili drugiego gola ,przez odkrycie Granicy ze wzgledu na atak w ostatnich minutach .Mecz ten stal na poziomie tej ligi co jedna klasa nizej ale z dolnych rejonow.

9. NIBORG 2014-04-13 20:46:12 (***.***.***.***) #42882 0:0 zgłoś

Mrągowo klnie , co mają mówić kibice w NIDZICY. 17 meczów przegranych drużyna gra beznadziejnie na lepsze nie widać perspektyw a kolesie dalej trzymają trenera który nie potrafi drużyny przygotować i na boisku ustawić. Jaka przyszłość A klasa czeka.

10. słuchacz 2014-04-13 19:09:15 (***.olsztyn.vectranet.pl) #42878 0:0 zgłoś

W Gołdapi tym razem bez czerwonych się obeszło ?

11. * 2014-04-13 19:07:01 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #42877 0:0 zgłoś