forBet promocja

News - II liga - III liga - IV liga - V liga

11 tygodnia dwadozera.pl

2014-04-08 17:45:39 11 tygodnia, Dawid Kręt, Motor Lubawa, Damian Kujtkowski, Piotr Trafarski, Omulew Wielbark, MKS Korsze, Remigiusz Sobociński, GKS Wikielec, Tomasz Sedlewski, Olimpia Elbląg, Andrzej Jaroń, Błękitni Orneta, Cezary Jakim, Polonia Iłowo, Piotr Rybkiewicz, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Paweł Sawicki, MKS Korsze, Kiyoshi Nakatani, Concordia Elbląg, Piotr Kacperek, GKS Wikielec

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Rys

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Rys

Prezentujemy subiektywnie wyselekcjonowaną 11 tygodnia dwadozera.pl. Zapraszamy do komentowania!

Kryteria wyboru do „Jedenastki tygodnia dwadozera.pl” są wybitnie subiektywne. Na pewno ktoś został w naszej zabawie pominięty. Nie byliśmy jednak na wszystkich meczach i nie ze wszystkich meczów czytaliśmy relacje, ale, podkreślamy, w tej zabawie chodzi o... zabawę. Chcemy wyróżniać pozytywne postacie i ich wyczyny, a także pobudzać Was do dyskusji. Zachęcamy do przedstawiania swoich typów!

--------------Kręt (Motor)--------------

-------Paweł Sawicki (Korsze)-------Nakatani (Concordia)-------Kacperek (Wikielec)-------

-------Jaroń (Błękitni)-------Sedlewski (Olimpia)-------Rybkiewicz (Drwęca)-------Kujtkowski (Omulew)-------

-------Trafarski (Krosze)-------Sobociński (Wikielec)-------Jakim (Polonia Iłowo)-------

 

 • Dawid Kręt (Motor Lubawa): W Morągu zaczął od kapitalnych interwencji, które pozwoliły potem jego kolegom w ofensywie strzelić trzy bramki dające komplet punktów.
 • Paweł Sawicki (MKS Korsze): Filar bloku defensywnego. Kolejny raz zespół z Korsz zagrał na zero z tyłu.
 • Kiyoshi Nakatani (Concordia Elbląg): Concordia wygrywa 4:0. Czwarty raz z rzędu obrona elbląskiego klubu nie traci bramki!
 • Piotr Kacperek (GKS Wikielec): Na wiosnę zespół z Wikielca nie stracił żadnej bramki. Dobry mecz w ostatni weekend rozegrał Piotr Kacperek.
 • Andrzej Jaroń (Błękitni Orneta): Dwie bramki i asysta w meczu z Zalewem Frombork. Podopieczni Dariusza Maleszewskiego wygrali 4:1.
 • Tomek Sedlewski (Olimpia Elbląg): Niby tylko jeden gol, ale jakże ważny dla Olimpii, która wygrała w Krakowie z Garbarnią 2:0.
 • Piotr Rybkiewicz (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie): Mózg i kluczowy zawodnik meczu z Victoria Bartoszycach. Dwie asysty dały dwa gole. Jak za dawnych lat.
 • Damian Kujtkowski (Omulew Wielbark): Od goli na 1:0 i 2:0 zaczął strzelanie w Braniewie, gdzie ekipa z Wielbarka wygrała aż 4:0. Utalentowany zawodnik pokazuje, że wyrasta ponad IV ligę.
 • Piotr Trafarski (MKS Korsze): Rozniósł Tura! Hat-trick w starciu z ekipą z Bielska Podlaskiego mówi sam za siebie.
 • Remigiusz Sobociński (GKS Wikielec): Dublecik z autsajderem z Nidzicy. Krótko mówiąc: zrobił swoje. Czas dla niego wciąż stoi.
 • Cezary Jakim (Polonia Iłowo): Hattrick w meczu przeciwko Grunwaldowi Gierzwałd. Jego bramka strzelona "nożycami" stanowiła ozdobę spotkania.

Wyselkcjonował rys, PG

Komentarze

 1. krzywidz 2014-04-10 11:28:14 (***-***-***-***.tktelekom.pl) #42764 0:0 zgłoś

  77 goli Cezarego Batmana już w iłowie

 2. Niezadowolony Krzysztof 2014-04-09 23:04:17 (n***-***-***.opera-mini.net) #42759 0:0 zgłoś

  Trafarski nie gra w Omulwi! Specjalnie na początku informacji i na rysunku pozycji na boisku się "pomyliliście"? Wstyd!

Dodaj swój komentarz

        
#  # # #### 
#  # # #  # 
#  # # #   
#  # # #   
#  # # #  # 
 #### # ####