forBet promocja

Liga gra! - II liga - III liga - I liga

Jedenastka tygodnia dwadozera.pl

2014-03-25 18:20:14 Hieronim Zoch, Olimpia Elbląg, Daniel Chyliński, Huragan Morąg, Marcin Denert, Znicz Biała Piska, Dawid Kowalski, Sokół Ostróda, Patryk Wiliński, Barkas Tolkmicko, Marcin Warcholak, Stomil Olsztyn, Tomasz Sedlewski, Jakub Depka, Wojciech Figurski, Kacper Nawrocki, Grzegorz Lech

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paju

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paju

Prezentujemy subiektywnie wyselekcjonowaną 11 tygodnia dwadozera.pl. Zapraszamy do komentowania!

Kryteria wyboru do „Jedenastki tygodnia dwadozera.pl” są wybitnie subiektywne. Na pewno ktoś został w naszej zabawie pominięty. Nie byliśmy jednak na wszystkich meczach i nie ze wszystkich meczów czytaliśmy relacje, ale, podkreślamy, w tej zabawie chodzi o... zabawę. Chcemy wyróżniać pozytywne postacie i ich wyczyny, a także pobudzać Was do dyskusji. Zachęcamy do przedstawiania swoich typów!

--------------Zoch (Olimpia E.)--------------

-------Denert (Znicz)-------Kowalski (Sokół)-------Wiliński (Barkas)-------Warcholak (Stomil)-------

-------Depka (Barkas)-------Nawrocki (Huragan)-------Lech (Stomil)-------Sedlewski (Olimpia E.)-------

-------Chyliński (Huragan)-------Figurski (Sokół)-------

 

 • Hieronim Zoch (Olimpia Elbląg): Pojawił się na boisku w miejsce kolegi, który otrzymał czerwoną kartkę. Chwilę później obronił rzut karny. Olimpia Elbląg wygrywa ważne spotkanie w Zambrowie.
 • Marcin Denert (Znicz Biała Piska): Obrońca sprowadzony zimą z Wissy Szczuczyn. Nie dość, że świetnie radził sobie w obronie podczas zremisowanego 1:1 meczu ze Startem Działdowo, to popisał się jeszcze kapitalną bramką w 23 minucie.
 • Dawid Kowalski (Sokół Ostróda): Miał udział w obu bramkach Sokoła po... wyrzutach z autów. W tyłach również bez zarzutu. Walnie przyczynił się do zwycięstwa ostródzian.
 • Patryk Wiliński (Barkas Tolkmicko): Wysoki obrońca zaliczył pierwsze, ale za to bardzo ważne, bo dające zwycięstwo, trafienie w sezonie. Z zadań defensywnych również wywiązał się bez zarzutów, bo Barkas nie stracił żadnego gola.
 • Marcin Warcholak (Stomil Olsztyn): Dawno nie było takiego lewego obrońcy w Stomilu. Zawodnik pokazuje, że zasługuje na grę w pierwszej jedenastce. Silnym strzałem z rzutu wolnego otworzył wynik spotkania. Stomil ostatecznie wygrał 2:1.
 • Jakub Depka (Barkas Tolkmicko): Młodzieżowiec zaczął spotkanie na lewej obronie. Nie odpuszczał żadnych piłek, walczył do końca. W drugiej połowie pod koniec meczu został przesunięty na prawą pomoc. Często na niego były granie górne piłki, z którymi radził sobie znakomicie.
 • Kacper Nawrocki (Huragan Morąg): Dobry występ przeciwko Granicy Kętrzyn. Młody zawodnik wypożyczony ze Stomilu strzelił bramkę na 1:0.
 • Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn): Ma mocną psychikę. Przy stanie 1:1 podszedł do rzutu karnego i jego Stomil wygrał ostatecznie spotkanie 2:1.
 • Tomasz Sedlewski (Olimpia Elbląg): Wykończył akcję całego zespołu w wyjazdowym spotkaniu z Olimpią Zambrów. Jego bramka pozwoliła Olimpii wygrać wyjazdowe spotkanie.
 • Daniel Chiliński (Huragan Morąg): Dwie bramki w wygranym 4:0 meczu z Granicą Kętrzyn oraz bardzo dobra gra w całym meczu. - Zachowywał się, jak rasowy napastnik. Był tam, gdzie być powinien - ocenił jego postawę trener morążan - Czesław Żukowski.
 • Wojciech Figurski (Sokół Ostróda): Strzelił bramkę w Dąbrowie Białostockiej i to już w trzeciej minucie spotkania. Sokół wygrał na wyjeździe 2:1.

Wyselkcjonwali: rys, PG

Komentarze

 1. Do ponizej 2014-03-26 20:16:30 (***.***.***.***) #42278 0:0 zgłoś

  Jezus Maria i co teraz ?? Myślę, ze trzeba portal rozwiązać w trybie natychmiastowym No i każdy współpracujący z "dwadozera" powinien ujawnić majątek, bo skąd wiemy, czy nie czerpie korzyści pisząc o jakiejś drużynie pozytywnie A tak poważnie, to chyba każdy z redagujących jest z jakiegoś miasta, wiec co za tym idzie sympatię ma nakierowaną na własne podwórko. Warmińsko-Mazurski Maciarewicz od wszelkiej maści spisków się kuźwa znalazł

 2. mati 2014-03-26 20:02:46 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #42277 0:0 zgłoś

  jeden z redaktorów jest spikerem sokoła...

 3. qer 2014-03-26 19:08:44 (aczy***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #42274 0:0 zgłoś

  Faworyzowanie Sokoła trwa od dawna i robi sięnudne

 4. roni 2014-03-26 14:03:22 (abd***.internetdsl.tpnet.pl) #42267 0:0 zgłoś

  zaczyna robić się nudne faworyzowanie Sokoła... Figurski - raz trafiła chłopa piłka i do 11 kolejki

 5. gryf wejherowo 2014-03-25 21:41:08 (public-gprs***.centertel.pl) #42243 0:0 zgłoś

  Warcholak wracaj do nas....

 6. ja 2014-03-25 19:01:53 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #42233 0:0 zgłoś

  Figurski- stomil??? Chyba nie ;D

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # #  # 
#  # # # #  # 
######  #  #  # 
#  #  #  #  # 
#  #  #  #  # 
#  #  #  ####