Krótko - III liga - Inne

Sędzia znów do zmiany

2014-03-24 13:38:50 Znicz Biała Piska, Start Działdowo

Sędzia główny po zgłoszeniu kontuzji postanowił zejść na linię, a zawody dokończył jego asystent. Fot. Łukasz Szymański

Po raz drugi w tym sezonie podczas meczu w Białej Piskiej kontuzji doznał sędzia. W 67. minucie arbiter główny Dariusz Tokarewicz zamienił się rolami z jednym z liniowych.

Boisko w Białej Piskiej nie leży nie tylko czołowym zespołom III ligi, ale także arbitrom. W sobotę po raz drugi w tym sezonie kontuzji nabawił się arbiter. Dariusz Tokarewicz z kolegium sędziów przy Podlaskim Związku Piłki Nożej zgłosił uraz mięśnia dwugłowego uda w 67. minucie. Po konsultacji z liniowym, postawił przejąć chorągiewkę i zejść na bok boiska. Jego kolega dokończył zawody, sędziując bez zarzutu.

W sierpniu kontuzji doznał arbiter liniowy meczu z Sokołem Ostróda. Wówczas uraz okazał się na tyle poważny, że po przerwie asystent nie wrócił na boisko. Zastąpił go obserwator spotkania.