forBet promocja

News - II liga - III liga - I liga

Jedenastka tygodnia dwadozera.pl

2014-03-18 18:38:19 Kamil Hrynowiecki, Rafał Niedźwiecki, Janusz Stankiewicz, Adam Gąsiorowski, Marcin Warcholak, Hubert Wieczorek, Karol Janik, Dawid Szypulski, Michał Miller, Alfredo Zapata, Piotr Trafarski, Jedenastka tygodnia, Concordia Elbląg, Płomień Ełk, MKS Korsze, Stomil Olsztyn, Start Działdowo, Znicz Biała Piska

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paju

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paju

Prezentujemy kolejną w 2014 roku subiektywnie wyselekcjonowaną 11 tygodnia dwadozera.pl. Zapraszamy do komentowania!

Kryteria wyboru do „Jedenastki tygodnia dwadozera.pl” są wybitnie subiektywne. Na pewno ktoś został w naszej zabawie pominięty. Nie byliśmy jednak na wszystkich meczach i nie ze wszystkich meczów czytaliśmy relacje, ale, podkreślamy, w tej zabawie chodzi o... zabawę. Chcemy wyróżniać pozytywne postacie i ich wyczyny, a także pobudzać Was do dyskusji. Zachęcamy do przedstawiania swoich typów!

--------------Hrynowiecki (Concordia)--------------


-------Niedźwiecki (Płomień)-------Stankiewicz (Płomień)-------Gąsiorowski (Korsze)-------Warcholak (Stomil)------- 


-------Wieczorek (Start D.)-------Janik (Znicz)-------Szypulski (Start)-------


-------Miller (Korsze)-------Zapata (Concordia)-------Trafarski(Korsze)-------

 

 • Kamil Hrynowiecki (Concordia Elbląg): Zachował czyste konto w meczu przeciwko Stali Rzeszów. Dzięki jego dobrej dyspozycji zespól z Elbląga wywiózł trzy punkty.
 • Rafał Niedźwiecki (Płomień Ełk): Boczny obrońca lidera tabeli, który w wygranym 3:1 wyjazdowym meczu z Sokołem Ostróda dwoił się i troił zarówno w destrukcji, jak i w ofensywie.
 • Janusz Stankiewicz (Płomień Ełk): Kolejny zawodnik z Ełku, który także przyczynił się w znacznym stopniu do wywiezienia trzech punktów z Ostródy. Kapitan Płomienia mądrze kierował defensywą ełczan, którzy stracili nad Jeziorem Drwęckim tylko jedną bramkę.
 • Adam Gąsiorowski (MKS Korsze): Obrońca z Korsz musiał od 67 meczu stanąć bramce, po tym jak Bartosz Milkiewicz otrzymał czerwoną kartkę.
 • Marcin Warcholak (Stomil Olsztyn): Zagrał w Ząbkach tylko 30 minut. Po jego wejściu ożywiła się gra skrzydłami Stomilu. W meczu z Kolejarzem Stróże powinien wyjść w podstawowej jedenastce.
 • Hubert Wieczorek (Start Działdowo): Tydzień temu bramka w przegranym meczu z Płomieniem Ełk, teraz - bardzo dobry występ w zwycięskim 1:0 pojedynku z Dębem Dąbrowa Białostocka (1:0). Pomocnik Startu zainicjował decydującą akcję meczu, a do tego był motorem napędowym swojego zespołu.
 • Karol Janik (Znicz Biała Piska): Strzelił kontaktową bramkę dla Znicza w meczu z LZS Narewka. Ostatecznie Znicz zdołał zremisować 2:2.
 • Dawid Szypulski (Start Działdowo): Strzelił zwycięską bramkę w meczu Start Działdowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:0. To już druga bramka tego piłkarza w rundzie wiosennej.
 • Michał Miller (MKS Korsze): Napastnik strzelił dwie bramki w meczu z Mrągowią. Kolejny raz udowodnił, że jest jednym z najlepszych napastników w III lidze.
 • Alfredo Zapata (Concordia Elbląg): Hiszpański napastnik zapewnił swojemu klubowi zwycięstwo. W 85 minucie pokonał bramkarza Stali Rzeszów i Concordia wygrała 1:0.
 • Piotr Trafarski (MKS Korsze): Jest jak wino - im dłużej gra, tym wydaje się lepszy. W wygranym na wyjeździe meczu z Mrągovią 4:2, zaliczył dwie asysty, po których koledzy tylko dołożyli nogę, a do tego strzelił jedną bramkę. Był nie do zatrzymania dla rywali.

Wyselekcjonowali: rys, PG

Komentarze

 1. bbb 2014-03-19 20:27:34 (***.***.***.***.koba.pl) #42078 0:0 zgłoś

  A gdzie Ty się nadajesz?

 2. haha 2014-03-19 19:34:50 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #42076 0:0 zgłoś

  janik sie nadaje ....

 3. Super 2014-03-18 18:59:06 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #42071 0:0 zgłoś

  Piłkarze Concordii w jedenastce..., szok:) pozytywny

 4. a 2014-03-18 18:50:30 (acfw***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #42069 0:0 zgłoś

  Gąsiorowski ?? Chyba jakieś żarty !! Na 4 strzały dwa wpuścił, po jednym ledwo co piłkę do bramki nie wrzucił sobie a czwarty strzał obronił bo bym leciutki jak by dzieciak strzelał !! Redakcjo trochę kompetencji !!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  #### #  # 
#  # #  # #  # 
#   #  # ###### 
#   #  # #  # 
#  # #  # #  # 
 ####  #### #  #