forBet promocja

News - II liga - III liga - I liga

Jedenastka tygodnia dwadozera.pl

2014-03-11 22:16:10 Piotr Skiba, Paweł Sawicki, Arkadiusz Mroczkowski, Kamil Kuczkowski, Paweł Galik, Michał Trzeciakiewicz, Piotr Kozłowski, Daniel Kraska, Kamil Jackiewicz, Daniel Chiliński, Arkadiusz Czarnecki, Stomil Olsztyn, Barkas Tolkmicko, Huragan Morąg, MKS Korsze, Płomień Ełk, Jedenastka tygodnia

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paju

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paju

Prezentujemy pierwszą w 2014 roku subiektywnie wyselekcjonowaną 11 tygodnia dwadozera.pl. Zapraszamy do komentowania!

Kryteria wyboru do „Jedenastki tygodnia dwadozera.pl” są wybitnie subiektywne. Na pewno ktoś został w naszej zabawie pominięty. Nie byliśmy jednak na wszystkich meczach i nie ze wszystkich meczów czytaliśmy relacje, ale, podkreślamy, w tej zabawie chodzi o... zabawę. Chcemy wyróżniać pozytywne postacie i ich wyczyny, a także pobudzać Was do dyskusji. Zachęcamy do przedstawiania swoich typów!

--------------Skiba (Stomil)--------------

-------Paweł Sawicki (Korsze)-------Czarnecki (Stomil)-------Mroczkowski (Stomil)-------

-------Kuczkowski (Barkas)-------Galik (Huragan)-------Trzeciakiewicz (Stomil)------- Kozłowski (Korsze)-------Kraska (Płomień)

-------Jackiewicz (Płomień)-------Chiliński (Huragan)-------

 

 • Piotr Skiba (Stomil Olsztyn): Powrót po kontuzji bardzo udany. Zachował czyste konto na gorącym terenie w Rybniku. Jego zespół wygrał 2:0 z Energetykiem ROW.
 • Paweł Sawicki (MKS Korsze): Bardzo aktywny obrońca w meczu z Granicą Kętrzyn. Wywalczy rzut karny i sam go wykorzystał ustalając wynik meczu 4:0.
 • Arkadiusz Czarnecki (Stomil Olsztyn): Debiut w Stomilu bardzo udany. Udowodnił, że będzie podporą olsztyńskiej obrony.
 • Arkadiusz Mroczkowski (Stomil Olsztyn): Wygrał rywalizację na lewej stronie z Marcinem Warcholakiem. Bardzo dobrze zagrał na lewej stronie obrony i wygląda na to, że na długo zagości w pierwszej jedenastce Stomilu.
 • Kamil Kuczkowski (Barkas Tolkmicko): Dwie bramki i dobry występ w wygranym meczu z Wissą Szczuczyn, który jego zespół wygrał na wyjeździe 3:2. Kamil trafił szósty i siódmy raz do siatki w tym sezonie. Notę za występ obniża czerwona kartka (za drugą żółtą).
 • Paweł Galik (Huragan Morąg): Gol na 2:0 w wygranym 2:1 meczu z Sokołem Ostróda i kilka zagrań godnych co najmniej drugiej ligi. Zwycięstwo pozbawiło rywala fotela lidera po 20. kolejce. Było to jego szóste trafienie w sezonie.
 • Michał Trzeciakiewicz (Stomil Olsztyn): Po blisko trzech latach rozbratu z zawodowym futbolem piłkarz wybiega w pierwszym składzie Stomilu i jest odpowiedzialny za dwie bramki dla Stomilu, który wygrywa bardzo ważne spotkanie w Rybniku. 
 • Piotr Kozłowski (MKS Korsze): Bramka i asysta przy kolejnym golu w wygranym 4:0 meczu z Granicą Kętrzyn. To 10. gol tego zawodnika w sezonie.
 • Daniel Kraska (Płomień Ełk): Wywalczył rzut karny i zdobył jedną z bramek. Po zwycięstwie nad startem Płomień Ełk wskoczył na pozycję lidera III ligi.
 • Kamil Jackiewicz (Płomień Ełk): Dwie bramki i znakomita gra w środku pola podczas wygranego 3:2 meczu ze Startem Działdowo. Dzięki zwycięstwu, jego drużyna awansowała na pozycję lidera tabeli. Dzięki temu zawodnik umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców z 21 bramkami.
 • Daniel Chiliński (Huragan Morąg): Bramka i asysta w meczu z Sokołem Ostróda. Przypomnijmy, że Huragan wygrał na własnym stadionie 2:0.

Wyselekcjonowali: rys, PG

Komentarze

 1. do HER 2014-03-12 18:07:52 (dto***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #41871 0:0 zgłoś

  "Zwycięstwo pozbawiło rywala fotela lidera po 20. kolejce", żeby kogoś czegoś pozbawić to ten ktoś musi to posiadać. Łysego włosów czy szczerbatego zębów nie można pozbawić bo ich nie maja tak i sokół nie mógł być pozbawiony fotela lidera bo na nim nie zasiadał. Sokół został pozbawiony możliwości objęcia tego fotela. Obok błędów ortograficznych, semantycznych iterpunkcyjnych iistnieja błędy logiczne i z taki mamy doczynienia.

 2. HER 2014-03-12 13:49:47 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #41869 0:0 zgłoś

  Czytaj dokladnie a potem sie czepiaj. Bo to jedynie potwierdza ze miales problem w gimnazjum z polskiego.

 3. lusi 2014-03-12 12:56:20 (emx***.internetdsl.tpnet.pl) #41868 0:0 zgłoś

  Chyba już ktoś o tym pisał w innym miejscu, ale się przypomnę. Jak Huragan mógł pozbawić fotelu lidera drużynę Sokoła, skoro oni nie byli liderem!? Jeśli już to powinno to brzmieć, że zwycięstwo Huraganu zaprzepaściło szansę awansu Sokoła na fotela lidera po 20. kolejce. Tak czy nie?

 4. her 2014-03-11 22:32:36 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #41856 0:0 zgłoś

  Huragan nie wygrał 2:0 tylko 2:1 tak dal przypomnienia

Dodaj swój komentarz

           
#  # #### ###### 
#  # #  # #   
###### #  # ##### 
#  # #  # #   
#  # #  # #   
#  # #### #