Krótko - III liga - IV liga - Sparingi

Mrągowia lepsza od Mamr w sparingu

2014-02-22 20:13:41 Mrągowia Mrągowo, Mamry Giżycko

Mrągowia pokonała Mamry 2:1. Fot. Piotr Piercewicz

Sparing trzecioligowej Mrągowii z czwartoligowymi Mamrami Giżycko zakończył się zwycięstwem mrągowian 2:1.

Dla trzecioligowców to już ostatnie sprawdziany przed rozpoczynającą się 8 marca wiosenną częścią rozgrywek. Drużyny z czwartej ligi, grę o ligowe punkty rozpoczną dopiero w pierwszy weekend kwietnia. Obie drużyny znajdują się zatem w zupełnie różnym okresie przygotowań.

W sobotnim spotkaniu jako pierwsi prowadzenie objęli giżycczanie, a bramkę zdobył jeden z testowanych przez trenera Krystiana Ryczkowskiego piłkarzy. Jednobramkowe prowadzenie piłkarze Mamr utrzymali do końca pierwszej części gry.

Mrągowianie przebudzili się dopiero w drugiej połowie. Bardzo dobrze wypadł wprowadzony po przerwie Kamil Juśkiewicz, którego aktywność na skrzydle zaowocowała bramką wyrównującą. Prowadzenie Mrągowii dał Radosław Pawłowski, który dobił piłkę po strzale Pawła Kowalewskiego.

• Mrągowia Mrągowo - Mamry Gizycko 2:1 (0:1)

Bramki: Kamil Juśkiewicz, Radosław Pawłowski - zawodnik testowany

Mrągowia: Osmański - Buder, Wojnicki, Gabryszak, Nałysnyk, Skrzęta, Majak, Wołowik, Bladosz, Niedźwiecki, Kowalewski oraz Lubowiecki, Rokicki, Juśkiewicz, Fedor, Pawłowski, Bartycha, Wiśniewski, Ziarkowski

Mamry: Murawski – Drężek, Sadłos, Łapiński, Kamiński, Wiszniewski, Reczek, Letkowski, testowany, Szczerba, testowany oraz Czurak, Kowalczyk, Chartuniewicz, trzech zawodników testowanych

Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko 2:1 Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko 2:1 Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko 2:1 Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko 2:1 Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko 2:1