Krótko - III liga - IV liga

Sokół rozgromił Zatokę

2014-02-19 21:46:56 Sokół Ostróda, Zatoka Braniewo, sparing

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot: Artur Szczepański

W rozegranym w środowy wieczór meczu kontrolnym Sokół Ostróda rozgromił Zatokę Braniewo 7:0.

Ostródzianie już od pierwszych minut meczu dzielili i rządzili na boisku. Dobrze spisał się zarówno podstawowy skład trenera Wojciecha Tarnowskiego, który pierwszą połowę wygrał 4:0, jak i zmiennicy, którzy dołożyli 3 trafienia w drugiej części spotkania.

Po przerwie spowodowanej kontuzją na boisku pojawił się Tomasz Kolibowski. Ponadto do pełni sił wracają też Piotr Piceluk i Damian Mianecki.

Sokół Ostróda:

Sikora, Kowalski, Gwiazda, Sędrowski, Słowicki, Podhorodecki, Kozioł, Szostek, Smyt, Płoszczuk, Figurski oraz Lipiński, Łoźniewski, P. Śnieżawski, Burchart, Gołębiewski, T. Śnieżawski, Nawotka, Szymański, Mazik, Piceluk, Kolibowski

Sokół Ostróda - Zatoka Braniewo 7:0 (4:0)

1:0 - Figurski (5), 2:0 - Podhorodecki (11), 3:0 - Figurski (24), 4:0 - Płoszczuk (42), 5:0 - Smyt (52), 6:0, 7:0 - T. Śnieżawski (60, 89)