Krótko - III liga - IV liga

Sokół przegrywa z Warmiakiem

2014-02-15 14:47:21 Sokół Ostróda, Warmiak Łukta

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Artur Szczepański

Niemałą niespodziankę sprawił czwartoligowy Warmiak Łukta. Piłkarze dowodzeni przez Zbigniewa Kieżuna wygrali z Sokołem Ostróda 2:1.

Po pięciu grach kontrolnych bez porażki podopieczni Wojciecha Tarnowskiego zaliczyli zimny prysznic. Ostródzianie przegrali z występującym w IV lidze Warmiakiem Łukta 1:2. Obie widowiskowe bramki dla drużyny z Łukty zdobył były zawodnik Sokoła, Jakub Skirzewski.

W drużynie z Ostródy po kilkutygodniowej przerwie na boisku pojawił się Piotr Piceluk. Najlepszy strzelec Sokoła wszedł na murawę na ostatnie 15 minut.

• Sokół Ostróda - Warmiak Łukta 1:2

0:1 - Skirzewski (22), 1:1 - Płoszczuk (30 k), 1:2 - Skirzewski (83)

Sokół: Łoźniewski, Gwiazda, Burchart, P. Śnieżawski, Gołębiewski, Szymański, Nawotka, Mazik, Płoszczuk, Smyt, T. Śnieżawski oraz  Lipiński, Sędrowski, Podhorodecki, Kozioł, Kowalski, Szostek, Słowicki, Lipiński, Piceluk