Krótko - Sparingi

Drugie wysokie zwycięstwo Śniardw

2014-02-11 20:51:28 Śniardwy Orzysz, Paweł Konopka, Mamry Giżycko

Dwie bramki dla Śniardw w sparingu z Mamrami zdobył Piotr Kowalczyk (w środku), Fot. Łukasz Nikołajuk

Śniardwy Orzysz pokonały Mamry Giżycko w swoim drugim meczu kontrolnym. Orzyszanie pokonali wyżej notowany zespół 4:1.

Na boisku w Kętrzynie doszło w weekend do „meczu na wodzie”, w którym Śniardwy Orzysz okazały się lepsze od Mamr Giżycko. Orzyszanie wygrali 4:1. Wynik otworzył Adam Marcinkiewicz, a kilka minut później było już 1:1. Przed przerwą dwubramkowe prowadzenie beniaminkowi V ligi dał Piotr Kowalczyk. Po zmianie stron trafienie na swoim koncie zapisał jeszcze Piotr Talaga.
Śniardwy testowały w springu nastoletniego zawodnika z Ełku. Zaproszony przez trenera Pawła Konopkę piłkarz wypadł bardzo dobrze, choć ostatnio nie występował regularnie w żadnym klubie. Jeśli w kolejnych grach potwierdzi umiejętności, orzyszanie będą chcieli zgłosić go do rozgrywek.

Śniardwy Orzysz - Mamry Giżycko 4:1 (3:1) Śniardwy Orzysz - Mamry Giżycko 4:1 (3:1) Śniardwy Orzysz - Mamry Giżycko 4:1 (3:1) Śniardwy Orzysz - Mamry Giżycko 4:1 (3:1) Śniardwy Orzysz - Mamry Giżycko 4:1 (3:1)

Śniardwy Orzysz – Mamry Giżycko 4:1 (3:1)
1:0 - (10) Adam Marcinkiewicz, 1:1 - (15), 2:1 - (32) Piotr Kowalczyk, 3:1 - (44) Piotr Kowalczyk, 4:1 - (63) Piotr Talaga

Skład Śniardw: Kleczkowski – Laszkowski (82 Ormanowski), Sidorowicz, Maniurski, Kosiorek (46 Ciecierski), Ormanowski (60 Tomaszewski), Talaga (65 Bobek),  Sztachański (46 Czaplicki), zawodnik testowany (50 Rzodkiewicz), Marcinkiewicz (60 Jarosz), Kowalczyk (60 Duchnowski)