forBet promocja

News - II liga - III liga - IV liga - V liga - Inne - A klasa - B klasa - I liga

Plebiscyt dwadozera.pl - typuje Kamil Piotrowski

2014-02-09 23:55:48 Kamil Piotrowski, Olimpia Elbląg, Plebiscyt dwadozera.pl

Fot. Michał Kuna

Fot. Michał Kuna

Był Kamil Jędrzejewski związany z Iławą, był olsztyniak Grzegorz Żytkiewicz, więc czas na przedstawiciela Elbląga. Tuż przed zamknięciem głosowania swoje typy zdradza Kamil Piotrowski z Olimpii Elbląg. Co ciekawe, podobnie jak "Żeton", on również, w jednej kategorii, wyłamał się nieco z narzuconych przez redakcję ram.

Piłkarz roku – Tomasz Lewandowski
Zauważyłem, że rzadko nominuje się piłkarzy defensywnych. Błąd! Ten wybór byłby w pełni uzasadniony. Filar defensywy Olimpii, silny, nieustępliwy, świetnie grający w powietrzu z nienaganną techniką. Profesjonalista z mentalnością prawdziwego sportowca. Doceniony również przez kluby z wyższych lig, lecz ostatecznie został w Elblągu, z czego klub będzie miał największy pożytek.

Trener roku – Adam Boros
Nie trzeba zbyt wiele mówić, bo statystyki mówią same za siebie. Awans z Barkasem Tolkmicko do III ligi oraz, jako beniaminek, zakończenie rundy jesiennej na 4. miejscu. Widać, że nadał drużynie styl i charakter. Myślę, że gdyby pozostał do końca sezonu, to Barkas walczyłby o najwyższe cele. Ponadto bogaty warsztat treningowy, przez co zajęcia szybko stają się przyjemnością. Mam nadzieję, że swoją wartość potwierdzi również w Olimpii.

Odkrycie roku – Rafał Pietrewicz
Mimo młodego wieku, podstawowy zawodnik Olimpii. Grając na poziomie II ligi wykazywał się dużą walecznością i zaangażowaniem, często przyczyniając się do czystego konta w meczach. Jeżeli nabierze doświadczenia, to będzie z niego ogromny pożytek. Już teraz było widać zainteresowanie tym graczem klubów z wyższych lig.

Piłkarz roku za Granicą Województwa – Adrian Mierzejewski
Bezkonkurencyjny wśród nominowanych. Znacząca postać w silnym Trabzonsporze, w którym niejednokrotnie wpisywał się na listę strzelców, czy to w lidze tureckiej, czy w Lidze Europy. Swoimi występami udowodnił, że należy mu się ta ciężka „dyszka” na plecach : ). Do tego dochodzą również regularne występy w reprezentacji, w której również ma na koncie kilka trafień.

Kamil Piotrowski

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  #  ##  #### 
## ## # # #  # 
# ## # #  # #   
#  # ###### # ### 
#  # #  # #  # 
#  # #  # ####