News - III liga - IV liga - Sparingi

III-ligowiec z Elbląga nie dał rady Stomilowcom

2011-03-06 22:36:32 OKS II Stomilowcy Olsztyn, Dariusz Maleszewski, Concordia Elbląg

OKS II Stomilowcy Olsztyn coraz bardziej zaskakują w meczach sparingowych. W niedzielne popołudnie podopieczni Dariusza Maleszewskiego wygrali z III-ligową Concordią Elbląg 3:1 (3:0).

Stomilowcy wynik spotkania ustalili już do przerwy. Prowadzenie 3:0 po 45 minutach z takim przeciwnikiem (Concordia to 3. ekipa III ligi) może zaskoczyć nie jednego fachowca piłki nożnej w regionie, tym bardziej, że w Stomilowcach w tym tygodniu panuje wirus i zespół zagrał osłabiony.

- Dzisiaj paru chłopaków grało podziębionych. Kilku zostało w domu. W meczu nie zagrali m.in. Tomasz Aziewicz, K rystian Wojciechowski, Jacek Gabrusewicz, Jakub Prusik czy Mateusz Banaś - wyjaśnia trener Dariusz Maleszewski.

Źródło: stomil.olsztyn.pl