forBet promocja

News - II liga - III liga - IV liga - V liga - Inne - A klasa - B klasa - I liga

Plebiscyt dwadozera.pl - typuje Grzegorz Żytkiewicz

2014-02-04 21:17:55 Plebiscyt dwadozera.pl, Grzegorz Żytkiewicz

Fot. Emil Marecki

Fot. Emil Marecki

Powoli zbliżamy się do zakończenia głosowania w naszym corocznym Plebiscycie. Jakie rozstrzygnięcia typują ludzie związani z warmińsko-mazurską piłką? Swoje typy zdradza nam Grzegorz Żytkiewicz, były piłkarz m.in. Stomilu Olsztyn, początkujący trener i, od czasu do czasu, felietonista dwadozera.pl. Co ciekawe, Żeton część głosów oddałby na ludzi, których... nie nominowaliśmy!

 • Piłkarz Roku - Dominik Kun

Równa i wysoka forma przez cały rok. Najpierw ta forma pomogła Stomilowi w utrzymaniu się w lidze w zeszłym sezonie, a w rundzie jesiennej był Kun motorem napędowym drużyny i zrobił bardzo duży postęp indywidualny, co zaowocowało transferem do Pogoni. Kun zagrał także w reprezentacji U-20 Jacka Zielinskiego. Ciągle młody jak na polskie warunki, miejmy nadzieję, że zaistnieje w Ekstraklasie i dalej będzie rozwijał swoje umiejętności. Poza tym jest żywym przykładem na to, że ciężką pracą można osiągnąć upragnione cele.

 • Trener Roku- Adam Łopatko

Swoją wartość udowadniał już wcześniej z drużynami młodzieżowymi Stomilu, jednak jako ambitny trener mierzy w piłkę seniorską. Z drużyny bojaźliwej i niepotrafiącej wygrać w domu od ponad roku, stworzył, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przebojowy zespół walczący o swoje do ostatniej minuty nawet z groźniejszymi rywalami. Jego prawdziwą wartość jako szkoleniowca zweryfikuje runda wiosenna, gdzie nie będzie już efektu nowej miotły, ale efekty długiego okresu przygotowawczego. Ja w Adama wierzę i trzymam za niego kciuki, bo mało jest trenerów z taką wiedzą i pasją. Ponadto ode mnie dodatkowy plus za pracowitość. Jak można pociągnąć tyle etatów na raz? ;)

 • Odkrycie Roku - Arkadiusz Mroczkowski

W tej kategorii miałem problem, ale postawiłem na Arka. Wszedł do drużyny w trudnym momencie, nie na swojej pozycji, i dał radę. Błędów się nie ustrzegł, ale ja widzę w nim duży potencjał. Poza tym ma dobrego "menago", trenera który go wychował i na niego stawia, więc jak będzie ciężko pracował, zdrowie mu dopisze, to powinien zajść daleko. Oby nie zmarnował swojej szansy. Powodzenia!

 • Piłkarz Roku za Granicą Województwa- Adrian Mierzejewski

Komentarz zbędny. Nakrywa czapką wszystkich, którzy wywodzą się z naszego regionu. Gra po prostu w innej lidze, chociaż ja i tak uważam, że ma większy potencjał i może podnieść swój poziom. Pewnie będzie wygrywał tą kategorię do 2020 roku.

Żet

Komentarze

 1. oks4 2014-02-05 13:37:36 (gug***.internetdsl.tpnet.pl) #41248 0:0 zgłoś

  A kto tu może być tak mocno obiektywny . Każdy z Iławy będzie pisał o zawodnikach z iławy, z Elbląga o Elblagu itp. Ale to ,że Lopatce trzeba oddać honor to fakt.

 2. bart 2014-02-05 10:53:00 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #41246 0:0 zgłoś

  Zapomniał dodać, ze klub :Stomil Olsztyn Stadion :Olsztyn Pytajcie o opinie obiektywnych a nie słodziaków

Dodaj swój komentarz

           
###### ###### #  # 
  # #    # # 
  #  #####  ##  
 #  #    ##  
 #   #    # # 
###### ###### #  #