forBet promocja

News - III liga - IV liga

"Plebiscyt dwadozera.pl" - typuje Kamil Jędrzejewski

2014-01-31 16:06:48 Kamil Jędrzejewski, Remigiusz Sobociński, Wojciech Tarnowski, Łukasz Gwiazda, Adrian Mierzejewski

Fot. Dariusz Buczyński

Fot. Dariusz Buczyński

Powoli zbliżamy się do zakończenia głosowania w naszym corocznym plebiscycie. Jakie wyniki typują ludzie związani z warmińsko-mazurską piłką? Na początek Kamil Jędrzejewski, były bramkarz Startu Działdowo, który zdradza, na kogo głosował w czterech głównych kategoriach plebiscytu.

Piłkarz Roku: Remigiusz Sobociński - w takim wieku i w takiej formie Remi jest w stanie grać jeszcze spokojnie na I-ligowym poziomie. W IV lidze przewyższa swoimi umiejętnościami dużo młodszych zawodników, co powinno dać im wiele do myślenia. Remek zdecydowanie powinien wygrać plebiscyt na Piłkarza Roku.

Trener Roku: Nie będę oryginalny, ale to musi być Wojciech Tarnowski. Jeszcze niedawno współpracowałem z nim, a trwało to łącznie prawie 3 lata. Jego duży warsztat trenerski, podejście do treningów, ich różnorodność, a także zmobilizowanie drużyny daje efekt w wynikach, jakie notuje dziś Sokół Ostróda, a wcześniej Start Działdowo. Teraz sami widzimy, że właśnie te dwie ekipy przoduja w III-ligowej tabeli.

Odkrycie Roku: Z tego grona ciężko mi kogolwiek wyróżnić. Zastanawiałem się nad Krystianem Oleszko, którego znam tylko z opowieści innych osób, które widziały go na boisku, gdy pomógł Startowi w zdobyciu kilku ważnych bramek w rundzie jesiennej, ale mój głos pójdzie na konto Łukasza Gwiazdy. Widziałem trochę meczów Sokoła i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jego postawą na tak odpowiedzialnej pozycji. Jego plusem jest jeszcze młody wiek i na pewno jest to chłopak, który będzie stale się rozwijać.

Piłkarz Roku za Granicą Województwa: Nie będzie to zaskoczenie, dla mnie wybór to tylko i wyłącznie Adrian Mierzejewski. Podobnie jak ocenił portal dwadozera.pl, jest on najjaśniejszą postacią z naszego regionu. W Trabzonie w minionym roku wiodło mu się coraz lepiej, strzelał bramki przede wszystkim w Pucharze Turcji, ale również w lidze i europejskich pucharach. Do tego "Mierzej" to etatowy reprezentant Polski. To cała odpowiedź, dlaczego powinien być piłkarzem roku za granicą naszego wojewodztwa.

A Ty oddałeś już swoje typy? ZAGŁOSUJ!

TS

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # #  # 
#  # #  # ##  # 
###### #  # # # # 
#  # #  # # # # 
#  # #  # #  ## 
#  # #### #  #