forBet promocja

News - I liga

Drugi sparing w Jarocinie ponownie dla Stomilu

2014-01-29 16:40:11 Stomil Olsztyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Artur Szczepański

Druga część kadry Stomilu Olsztyn spisała się równie dobrze, co koledzy grający wcześniej z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkipolski i pewnie wygrała z Jarotą Jarocin 4:1.

Bramki dla olsztynian zdobyli Paweł Łukasik (dwie) oraz nowy zawodnik Piotr Darmochwał. Czwarty gol to samobójcze trafienie gracza Jaroty.

Stomil: Przyborowski, Korzeniewski, Czarnecki, Remisz, Warcholak, Darmochwał, Łysiak, Szymonowicz, Jegliński, Kun, Łukasik.

- Pierwsza połowa w meczu z Ostrovią 1909 praktycznie bezbłędna. Prezentowaliśmy bardzo wysoki poziom. W drugiej połowie trochę słabiej, ale biorąc pod uwagę na jakim etapie przygotowań jesteśmy to mogę być zadowolony. Cieszy mnie to, że napastnicy strzelili po dwie bramki. Drugi mecz wyglądał słabiej. Pierwsze 30 minut bardzo wyrównane. Od tego momentu złapaliśmy odpowiedni rytm i strzeliliśmy dwie bramki. Po przerwie wszystko było pod kontrolą, do momentu kiedy po stracie Dawida Szymonowicza, Jarota strzelił gola. Gospodarze poczuli swoją szansę, ale Łukasik na koniec strzelił dwie bramki. Oczywiście przeciwnicy byli z niższej półki, ale mnie cieszy to, że moi zawodnicy znieśli obciążenia, bo dzisiaj praktycznie wszyscy zagrali w pełnym wymiarze czasowym. Na odprawie założyliśmy sobie dwa zwycięstwa i to zostało zrealizowane - powiedział po meczu dla stomil.olsztyn.pl Adam Łopatko, trener Stomilu Olsztyn.

TS

Komentarze

 1. on 2014-01-29 20:30:39 (***.***.***.***) #41148 0:0 zgłoś

  a gdzie pan gadek?

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ##  #  # 
#  # # # #  # 
#  # #  # ####  
# # # ###### # #  
#  # #  # #  # 
 ### # #  # #  #