forBet promocja

Krótko - III liga

Pierwsze zimowe zwycięstwo Sokoła

2014-01-25 14:14:49 Sokół Ostróda, GKS Wikielec

Krystian Słowicki (na pierwszym planie) zadebiutował przed ostródzką publicznością. Fot. Andrzej Piotrowicz

Krystian Słowicki (na pierwszym planie) zadebiutował przed ostródzką publicznością. Fot. Andrzej Piotrowicz

Wicelider III-ligi z Ostródy bez większych problemów poradził sobie z IV-ligowym GKS-em Wikielec, wygrywając 4:1

Bramki dla Sokoła zdobyli Tomasz Śnieżawski, Wojciech Figurski, Maciej Kozioł i Przemysław Płoszczuk. Jedyne trafienie dla "Gieksy" uzyskał nie kto inny, jak Remigiusz Sobociński.

- W pierwszej połowie chciałem dać pograć zawodnikom, którzy mieli mniej szans na grę do tej pory - mówił po meczu trener Sokoła, Wojciech Tarnowski. - Przez początkowe 45 minut w naszej grze nie było "szału", jak wiadomo było zimno, warunki były utrudnione więc nie uniknęliśmy błędów. Po jednym z takich nieporozumień w środku pola piękną bramkę zdobył Sobociński i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W drugiej części gry dokonaliśmy sześciu zmian i było widać, że gra się polepszyła. Strzeliliśmy trzy gole, a mogło być ich więcej, bo kilkukrotnie, po ciekawych akcjach, zagroziliśmy bramce Wikielca - opowiada szkoleniowiec trzecioligowca.

- Cieszę się też z dobrego wprowadzenia do gry Krystiana Słowickiego, który jest zawodnikiem bardzo uniwersalnym - mówił o testowanym w Sokole piłkarzu Wigier Suwałki trener Sokoła. - To nominalny prawy obrońca, ale ustawiony był dziś przez połowę meczu na prawej stronie pomocy, a później na lewej obronie. Myślę, że będzie z niego sporo pożytku - kończy Tarnowski.

W spotkaniu z GKS Wikielec zabrakło kontuzjowanych Tomka Kolibowskiego i Piotra Piceluka oraz Krystiana Mazika i Andrzeja Burcharta, którzy nie zagrali z powodu... studniówek.

 • Sokół Ostróda 4:1 GKS Wikielec

0:1 - Sobociński (15), 1:1 - Śnieżawski (30), 2:1 - Figurski (55), 3:1 - Kozioł (65), 4:1 - Płoszczuk (83)

Sokół: Lipiński - Sędrowski, Kowalski, Śnieżawski, Gwiazda, Wojtaszewski, Wronka, Szymański, Słowicki, Śnieżawski, Smyt oraz Sikora, Płoszczuk, Figurski, Podhorodecki, Kozioł, Szostek.

TS, Raf

Komentarze

 1. . 2014-01-26 20:31:54 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #41126 0:0 zgłoś

  nie tylko Jackiewicz i Kuśnierz mają wieksze umiejetności i praktyczne i teoretyczne, ale większość zawodników Plomienia, więc wiadomo jak to będzie wyglądało jak ich trenerem został gość co powinien im torby ze sprzętem nosić i buty czyścić.Ten trener to żaden trener , lepiej było bez niego . A już dwie pierwsze kolejki i będzie wlasnie takie tlumaczenie - trener nie gra tylko zawodnicy. Policzcie punkty zdobyte przez Plomien bez trenera - i policzycie punkty z nowym trenerem. To będzie totalna porażka. Klapa na całej linii. A byla szansa na walkę o pierwsze miejsce.Ale w tą decyzję nie mogę uwierzyć, tu zadziałały jakies fakty poza sportowe.

 2. do KSP PLOMIEN 2014-01-26 11:58:33 (***.ostroda.vectranet.pl) #41118 0:0 zgłoś

  nie no trener sam meczu nie wygra, jeśli piłkarze będą chcieli wygrywać to wygrają, poza tym zostaje w Ełku Jackiewicz i Kuśnierz a oni świadczą o sile ofensywnej Płomienia

 3. KSP Plomien 2014-01-25 20:49:33 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #41112 0:0 zgłoś

  Gratulacje -jestescie najlepszą drużyną w lidze, życzymy awansu,wyborem trenera nasz prezes strzelil sobie w kolano,pozbawił złudzeń mieszkanców Elku by mogli oglądać piłkę na jako takim poziomie, totalna porażka i oddanie pola gry walkowerem, a szkoda,

 4. raf 2014-01-25 20:04:49 (abyt***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #41111 0:0 zgłoś

  http://sokolostroda.pl/content/rozmowa-z-trenerem-wojciechem-tarnowskim-25012014-r Cała rozmowa z trenerem Sokoła!

Dodaj swój komentarz

           
 #### #  # ##### 
#  # #  # #  # 
#   #  # ##### 
#   #  # #  # 
#  # #  # #  # 
 ####  #### #####