News - IV liga - Sparingi

Michałowski blisko Pisy Barczewo

2011-03-06 00:30:51 Pisa Barczewo, Mławianka Mława, Jarosław Sankowski

Spotkanie Pisy z Mławianką rozpoczęło się na olsztyńskich Dajtkach jeszcze przed południem. Fot. Artur Szczepański

Piłkarze IV-ligowej Pisy Barczewo przegrali w Olsztynie z Mławianką Mława, IV-ligowcem z Mazowsza 0:1. W zespole z Barczewa zaprezentował się m.in. Łukasz Michałowski, który niedawno rozstał się burzliwie z III-ligowym Motorem Lubawa.

- Mława ma bardzo ciekawą ekipę i trzeba przyznać, że pierwsze 20 minut należało do nich – nie ukrywa Jarosław Sankowski, trener Pisy. – Wspaniale kilka sytuacji wybronił nam na początku Rafał Wysocki, ale w drugiej połowie to my dominowaliśmy zdecydowanie. Powinniśmy strzelić ze trzy bramki, ale… gola straciliśmy. W 55 min. popełniliśmy błąd przy wyprowadzaniu akcji i rywale z bliska posłali piłkę do siatki. Sprawiedliwszym wynikiem byłby tu moim zdaniem bramkowy remis.

Oprócz grupy juniorów i kilku graczy z niższych lig trener Sankowski obserwował Łukasza Michałowskiego. 25-letni obrońca, który niedawno w mało przyjemnych okolicznościach rozstał się z III-ligowym Motorem Lubawa, najprawdopodobniej zasili IV-ligowca.