forBet promocja

Krótko - Inne

Zostań sędzią piłki nożnej!

2014-01-13 14:58:04 Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej

Plakat promujący akcję. Fot. wmzpn.pl

Plakat promujący akcję. Fot. wmzpn.pl

Warmińsko Mazurski Związek Piłki nożnej organizuję kurs na sędziego piłki nożnej, który odbywać się będzie w czterech miastach: Elblągu, Iławie, Giżycku oraz Olsztynie.

Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą kurs, zostaną członkami Polskiego Kolegium Sędziów oraz nabędą uprawnienia sędziego próbnego, dzięki którym będą mogli sędziować mecze piłkarskie w okręgu Warmińsko-Mazurskim od rundy wiosennej sezonu 2013/2014.

Od kandydatów wymagamy dobrej sprawności fizycznej oraz podstawowej wiedzy na temat przepisów gry w piłkę nożną. Kurs przewidziany jest dla osób, które ukończyły 16 lat i mają minimum średnie wykształcenie lub uczęszczają obecnie do szkoły, gdzie nauka kończy się maturą.

Aby zapisać się na kurs należy na adres [email protected] wysłać zgłoszenie podając imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, numer telefonu oraz informację w jakim mieście chcę się uczęszczać na zajęcia: Elbląg, Giżycko, Iława lub Olsztyn.

Kurs rozpoczynamy 6 kwietnia (zajęcia organizacyjne). Kolejne zajęcia, od 7 do 14 kwietnia (3 razy w tygodniu) będą odbywały się równolegle w czterech ośrodkach: Elbląg, Giżycko, Iława i Olsztyn w godzinach 16:00-18:00. Kończymy egzaminem 20 kwietnia w Olsztynie.

Koszt kursu wynosi 120 złotych. Zapewniamy aktualne Przepisy Gry w Piłkę Nożną oraz materiały szkoleniowe.

Cichy

źródło: wmzpn.pl

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
##### ###### #  # 
#  # #   #  # 
#  # ##### #  # 
##### #   #  # 
#  # #   #  # 
#  # ###### ####