forBet promocja

Krótko - Inne

V Olsztyński Turniej Sędziów w piłce nożnej halowej

2014-01-07 21:16:46 WMZPN

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

W sobotę (11 stycznia) odbędzie się w Olsztynie V Olsztyński Turniej Sędziów w piłce nożnej halowej. Arbitrzy spotkają się w SP 7 przy Al. Przyjaciół 42.

- Zgodnie z tradycją „olsztyńskich zmagań” wyznaczeni kapitanowie tworzą reprezentacje biorąc pod uwagę cztery ośrodki szkoleniowe. W pierwszej kolejności powinni być to sędziowie dla których udział w turnieju jest wyróżnieniem za aktywną pracę podczas sezonu na różnych płaszczyznach organizacji sędziowskiej. Oprócz rywalizacji sportowej organizujemy zbiórkę pieniędzy na rzecz WOŚP. Podczas styczniowego turnieju będzie można wylicytować koszulkę reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego oraz piłkę z autografem Adriana Mierzejewskiego i wiele innych cennych gadżetów. Licytacja rozpocznie się o godzinie 13:00 - mówi Marek Łukiewski, dyrektor biura WMZPN.

Do rywalizacji w turnieju przystąpi 6 zespołów z poszczególnych klas sędziowskich + drużyna Oldboys. Turniej rozegrany zostanie systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze trwać będą 1 x 10 minut. W czasie turnieju obowiązują przepisy piłki nożnej halowej.

rys

źródło: wmzpn.pl

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  #  ##  #  # 
#  # # # #  # 
#  # #  # #  # 
#  # ###### #  # 
 # # #  # # # 
 ##  #  #  ##