forBet promocja

News - Transfery - I liga

Stomil zacznie bez... trenera

2014-01-04 01:02:17 Adam Łopatko, Stomil Olsztyn, Arkadiusz Czarnecki, Dominik Kun

Fot. Artur Szczepański

Fot. Artur Szczepański

We wtorek, po zimowych urlopach, na pierwszych zajęciach spotkają się piłkarze Stomilu Olsztyn. Na pierwszym spotkaniu zabraknie prawdopodobnie trenera Adama Łopatki.

Powód? Spokojnie, nie podziękowano "Łopacie" za pracę. Szkoleniowiec olsztyńskiego klubu jedzie po prostu do Warszawy, by stanąć przed Zespołem Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN. Wiele wskazuje bowiem na to, że olsztyński trener jednak otrzyma kilkumiesięczne pozwolenie na prowadzenie zespołu w I lidze i zarząd Stomilu spokojnie będzie mógł zamknąć nierozstrzygnięty wciąż konkurs na opiekuna pierwszego zespołu.

Oprócz Łopatki na pierwszych zajęciach nie pojawi się też z pewnością Arkadiusz Czarnecki, którego przenosiny z Sandecji Nowy Sącz stanęły ostatnio pod wielkim znakiem zapytania. Kwas zrobił się już tak duży, że "Czarny" w ogóle może tej zimy nie trafić do Olsztyna.

Pod znakiem zapytania, o czym pisaliśmy jako jedni z pierwszych, stoi też stomilowa przyszłość Dominika Kuna. Młody pomocnik jest bowiem zdecydowany na transfer do Pogoni Szczecin, a w Olsztynie wychodzą z założenia, że z niewolnika nie ma pracownika. Ponadto klub może na Kunie zarobić więcej teraz niż po zakończeniu sezonu, gdy Stomilowi będzie przysługiwać jedynie ekwiwalent.

Cóż, wygląda na to, że transferowe okienko, jak zwykle w Olsztynie, będzie raczej nerwowe i nieprzewidywalne...

PG

Komentarze

 1. ok 2014-01-05 11:32:05 (public***.xdsl.centertel.pl) #40755 0:0 zgłoś

  Wielu jak zawsze wie lepiej

 2. Gary 2014-01-04 12:42:21 (abyt***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #40751 0:0 zgłoś

  Tak Prawda Stomilu nie stać na zatrudnienie jakiegoś Dyrektora Sportowego,bo niestety Biedrzycki to był dobry piłkarz ale co do przeprowadzania transferów i prowadzenia piłkarzy sie nie nadaje.

 3. Pawlik 2014-01-04 09:58:08 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #40750 0:0 zgłoś

  Z Dominikiem Kunem to jest sprawa jego i zarzadu bo to prywatne zycie Dominika i kariera nalezy wiec kazda decyzje uszanowac oprocz takich argumentow ze 200 000zl podobno klub za niego przytuli bo taka kasa to psu na bude jesli mamy do ostatniej kolejki walczyc o utrzymanie. Z Czarneckim to prezes sie pochwalil a teraz Sandecja go nie pusci bo to ich kluczowy zawodnik , z Suchym tez znak zapytania,najpewniejsze jest chyba przyjscie Siemiaszko ale to raczej melodia przyszlosci niz wzmocnienie.

 4. Tim 2014-01-04 09:45:01 (***.olsztyn.vectranet.pl) #40749 0:0 zgłoś

  Kwas zrobił się po wypowiedziach prezesa. Trzeba było buźkę zamknąć na kłódkę i nie gadać, że Czarny jest w Olsztynie już prawie dogadany. A tak nawet jak rozmowy były chłopak stanął przed dylematem, bo we wcześniejszych wywiadach nie mówił, że idzie do Floty, tylko, że chce tam się przenieść, a w piłkę mógłby grać wszędzie. Tak więc wygląda na to, że "Mistrzowie Transferowej Karuzeli" czyt. działacze OKS, znów dali d..... Prawda jest taka, że w środę zaczynają się zajęcia, a oni przez 1,5 miesiąca nie zakontraktowali NIKOGO (no 1 grajka z II ligi). Brawo, k.... Brawo!!

 5. edo 2014-01-04 08:18:24 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #40748 0:0 zgłoś

  Z Biedrzyckiego taki działacz piłkarski jak z Laty

Dodaj swój komentarz

           
 ####  #### ###### 
#  # #  # #   
#   #  # ##### 
# ### #  # #   
#  # #  # #   
 ####  #### #