forBet promocja

News - Transfery - I liga

Kun na testach w Pogoni

2013-12-10 17:00:01 Dominik Kun, Stomil Olsztyn, Pogoń Szczecin

Dominik Kun przebywa od dziś na testach w klubie ekstraklasy. Fot. Artur Szczepański

Dominik Kun przebywa od dziś na testach w klubie ekstraklasy. Fot. Artur Szczepański

Pomocnik Stomilu Olsztyn, Dominik Kun przebywa obecnie na testach w grającej w ekstraklasie Pogoni Szczecin.

20-letni Kun jesienią w I lidze rozegrał 13 meczów i strzelił 5 bramek. Serwis "Duma Pomorza" tak opisał pierwsze dni Dominika w Szczecinie: "Kun pokazał się raczej jako skuteczny egzekutor, niźli skrzydłowy. Z zimną krwią wykończył trzy okazję do zdobycia goli, popisując się niezłym uderzeniem z dystansu, pewnym wykończeniem i spokojem w grze. Na połówce boiska było jednak dość ciężko pokazać szybkość i atuty typowe dla bocznego pomocnika.".

Z naszych informacji wynika, że Dominikiem interesuje się jeszcze kilka I-ligowych i ekstraklasowych klubów, m.in. GKS Bełchatów i Cracovia.

TS, PG

źródło: dumapomorza.pl / własne

 

Komentarze

 1. bax 2013-12-12 11:39:54 (***.***.***.***) #40433 0:0 zgłoś

  piłka nożna / Ekstraklasa szlemiel - 12.12.2013 09:34 Nie dla Japończyka Jak podaje 24kurier.pl, Japończyk Sato nie będzie piłkarzem Pogoni Szczecin. Nie zostanie nim również, przynajmniej na razie, inny z testowanych zawodników - Dominik Kun ze Stomilu Olsztyn. Były pomocnik Dynama Brześć słabo zaprezentował się w wewnętrznej gierce i Dariusz Wdowczyk negatywnie ocenił jego przydatność do drużyny. Znakomicie za to zaprezentował się 20-letni Kun. Lewemu pomocnikowi dopiero 30 czerwca kończy się kontrakt ze Stomilem, a klub absolutnie nie zgadza się na wcześniejsze odejście swojego najlepszego piłkarza. Prawdopodobnie zatem Kun stanie się zawodnikiem Pogoni, ale dopiero za pół roku. Z kolei według gs24.pl, Pogoń zainteresowana jest prawym pomocnikiem Patrykiem Małeckim z Wisły Kraków i środkowym obrońcą Adamem Banasiem z Zagłębia Lubin.

Dodaj swój komentarz

           
#  # ####  #### 
 # # #  # #  # 
 ##  #  # #   
 ##  #  # # ### 
 # # #  # #  # 
#  # ####  ####