Krótko - Juniorzy

Młodzi zawodnicy Jagiellonii Białystok wygrywają turniej w Olecku

2013-12-10 02:20:00 Nikot Cup, Olecko, hala Lega, Czarni Olecko, Rona 03 Ełk, Warmia Olsztyn, Naki Olsztyn

Mecz Jagiellonii II Białystok z Czarnymi Olecko (wygrali zawodnicy Jagiellonii II 7:2)   Fot.: Paweł Piekutowski

Mecz Jagiellonii II Białystok z Czarnymi Olecko (wygrali zawodnicy Jagiellonii II 7:2) Fot.: Paweł Piekutowski

W dniach 7-8 grudnia w oleckiej hali Lega odbył się międzynarodowy turniej (rozgrywany w kategorii wiekowej do czternastu lat) Nikot Cup organizowany przez Jagiellonię Białystok, firmę Nikot oraz sklep Kaja Sport Białystok.

Łącznie uczestniczyło dwanaście ekip (w tym trzy zagraniczne). Nasze województwo reprezentowały cztery zespoły: Czarni Olecko, Rona 03 Ełk, Naki Olsztyn, Warmia Olsztyn. Mecze trwały po dwadzieścia minut bez zmiany połów. Spotkania odbywały się na boisku (wymiary 40x20) ze specjalnymi bandami, które można spotkać na wielu większych turniejach halowych.

Grupa I:
Jagiellonia Białystok
Warmia Olsztyn
Rona 03 Ełk
Dainava Alytus
MOSP II Białystok
Jagiellonia 01' Białystok

Grupa II:
Jagiellonia II Białystok
NAKI Olsztyn
MOSP Białystok
Progres Czerniachovsk
Feniksas Kaunas
Czarni Olecko

 

Pierwszy dzień zawodów:
Wyniki:

Grupa A:

  • Jagiellonia Białystok - Jagiellonia 01' Białystok 7:0
  • Warmia Olsztyn - MOSP II Białystok 5:3
  • Rona 03 Ełk - Dainava Alytus 7:4
  • Jagiellonia Białystok - MOSP II Białystok 4:0
  • Jagiellonia 01' Białystok - Dainava Alytus 2:7
  • Warmia Olsztyn - Rona 03 Ełk 3:4
  • Jagiellonia 01' Białystok - Warmia Olsztyn 4:7
  • MOSP II Białystok - Rona 03 Ełk 5:8
  • Jagiellonia Białystok - Dainava Alytus 7:0
  • Jagiellonia Białystok - Rona 03 Ełk 8:2
  • Dainava Alytus - Warmia Olsztyn 3:4
  • MOSP II Białystok - Jagiellonia 01' Białystok 7:2
  • Jagiellonia Białystok - Warmia Olsztyn 9:1
  • Rona 03 Ełk - Jagiellonia 01' Białystok 1:1
  • Dainava Alytus - MOSP II Białystok 4:2

Tabela:

1. Jagiellonia Białystok 15 pkt. 35:3
2. Rona 03 Ełk 10 pkt. 22:21
3. Warmia Olsztyn 9 pkt. 20:23
4. Dainava Alytus 6 pkt. 11:19
5. MOSP II Białystok 3 pkt. 17:23
6. Jagiellonia 01' Białystok 1 pkt. 9:29

Grupa B:

  • MOSP Białystok - Progres Czerniachovsk 0:7
  • Naki Olsztyn - Feniksas Kaunas 4:1
  • Jagiellonia II Białystok - Czarni Olecko 7:2
  • Jagiellonia II Białystok - Feniksas Kaunas 5:1
  • Czarni Olecko - Progres Czerniachovsk 4:12
  • Naki Olsztyn - MOSP Białystok 4:2
  • Jagiellonia II Białystok - Progres Czerniachovsk 4:6
  • Feniksas Kaunas - MOSP Białystok 5:1
  • Czarni Olecko - Naki Olsztyn 0:5
  • Jagiellonia II Białystok - MOSP Białystok 4:2
  • Progres Czerniachovsk - Naki Olsztyn 2:3
  • Feniksas Kaunas - Czarni Olecko 8:1
  • Jagiellonia II Białystok - Naki Olsztyn 1:0
  • MOSP Białystok - Czarni Olecko 0:5
  • Progres Czerniachovsk - Feniksas Kaunas 0:2

Tabela:

1. Jagiellonia II Białystok 12 pkt. 21:11
1. Naki Olsztyn 12 pkt. 16:6
3. Progres Czerniachovsk 9 pkt. 27:13
4. Feniksas Kaunas 9 pkt. 17:11
5. Czarni Olecko 3 pkt. 12:32
6. MOSP Białystok 0 pkt. 5:25

 

Drugi dzień zawodów (mecze grupowe o poszczególne miejsca):
Grupa walcząca o miejsca 1-6:
Jagiellonia II Białystok
Feniksas Kaunas
Rona 03 Ełk
Naki Olzstyn
Warmia Olsztyn
Jagiellonia Białystok

  • Jagiellonia Białystok - Feniksas Kaunas 3:0
  • Rona 03 Ełk - Naki Olzstyn 2:5
  • Warmia Olsztyn - Jagiellonia II Białystok 6:3
  • Jagiellonia Białystok - Naki Olsztyn 2:3
  • Rona 03 Ełk - Jagiellonia II Białystok 2:8
  • Warmia Olsztyn - Feniksas Kaunas 6:5
  • Rona 03 Ełk - Feniksas Kaunas 7:6
  • Warmia Olsztyn - Naki Olsztyn 2:3
  • Jagiellonia Białystok - Jagiellonia II Białystok 3:1

Grupa walcząca o miejsca 7-12:
Dainava Alytus
MOSP Białystok
MOSP II Białystok
Czarni Olecko
Jagiellonia 01' Białystok
Progres Czerniachovsk

  • Jagiellonia 01' Białystok - Progres Czerniachovsk 2:4
  • MOSP II Białystok - Czarni Olecko 1:2
  • Dainava Alytus - MOSP Białystok 3:4
  • Dainava Alytus - Czarni Olecko 4:1
  • MOSP II Białystok - Progres Czerniachovsk 1:3
  • Jagiellonia 01' Białystok - MOSP Białystok 1:5
  • MOSP II Białystok - MOSP Białystok 5:2
  • Jagiellonia 01' Białystok - Czarni Olecko 1:4
  • Dainava Alytus - Progres Czerniachovsk 3:3

Klasyfikacja końcowa:
1. Jagiellonia Białystok (opiekunowie Piotr Głowicki, Tomasz Walukiewicz)
2. Naki Olsztyn (opiekunowie Cezary Biskupiak, Adam Kapusta)
3. Jagiellonia II Białystok (opiekunowie Piotr Głowicki, Tomasz Walukiewicz)
4. Warmia Olsztyn (opiekunowie Konrad Jurczak, Andrzej Kowalczyk, Antoni Smoliński)
5. Rona 03 Ełk (opiekun Bartłomiej Koniecko)
6. Feniksas Kaunas (opiekun Vytautas Masaitis)
7. Progres Czerniachovsk (opiekun Nikolai Bezumov)
8. Dainava Alytus
9. Czarni Olecko (opiekunowie Tomasz Karniej, Kamil Szarnecki)
10. MOSP II Białystok (opiekun Dariusz Ostaszewski)
11. MOSP Białystok
12. Jagiellonia 01' Białystok (opiekun Dariusz Bayer)


Najlepszy bramkarz: Kacper Lipiński (Naki Olsztyn)
Najlepszy zawodnik: Danila Zhemaitis (Progres Czerniachovsk)
Król strzelców: Dawid Pietkiewicz (Warmia Olsztyn) - 22 gole.

Od lewej: Dainava Alytus, Jagiellonia Białystok, Jagiellonia II Białystok, Naki Olsztyn, Progres Czerniachovsk

Od lewej: Dainava Alytus, Jagiellonia Białystok, Jagiellonia II Białystok, Naki Olsztyn, Progres Czerniachovsk

 

Paju

Komentarze

  1. szwby 2014-07-11 23:44:04 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #46082 0:0 zgłoś

    R.2002.tata kacpra-Naki czemu jestes cie slab

  2. ,.? 2013-12-12 21:48:30 (***.olsztyn.vectranet.pl) #40447 0:0 zgłoś

    Wyniki z pierwszego dnia pomiędzy zainteresowanymi drużynami były przepisywane, dlatego Warmia weszła do fazy finałowej mając 0pkt, Rona zaś 3pkt za zwycięstwo z Warmią. Na zakończenie obie drużyny miały po 6pkt, zatem o miejscach zadecydował pojedynek między nimi. Zresztą NAKI przez ten sam przepis nie zajęło pierwszego miejsca, bo pierwszego dnia przegrali z Jagą II 0:1 i mimo wygranych 3 meczy drugiego dnia zajęli 2 miejsce.

  3. do KTOS 2013-12-11 11:52:55 (***.***.***.***) #40416 0:0 zgłoś

    Punkty chyba były jakoś tak sumowane.

  4. do KTOS 2013-12-11 11:36:44 (***.***.***.***) #40414 0:0 zgłoś

    Sprawdzę jeszcze raz tabelę i poprawię w razie czego.

  5. ktos 2013-12-10 23:25:28 (staticline-***-***-***-***.toya.net.pl) #40409 0:0 zgłoś

    jak nakia mogła zajac 4 miejsce jak w turnieju od miejsca 1-6 wygrała 3 mecze?:) a rona ktora wygrała jeden mecz jest 3 hmmm moze ktos to wytłumaczyc?

  6. Paju 2013-12-10 02:51:01 (***.***.***.***) #40387 0:0 zgłoś

    Więcej zdjęć z imprezy pojawi się w ciągu dnia.

Dodaj swój komentarz

                     
#####  #    #  ####  
#    # #    # #    # 
#    # #    # #    # 
#####  #    # #  # # 
#      #    # #   #  
#       ####   ### #