forBet promocja

Krótko - Inne

WMZPN zakłada Klub Seniora

2013-11-27 15:37:04 WMZPN

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej chce powołać Klub Seniora WMZPN, który byłby miejscem spotkań zasłużonych działaczy piłkarskich, którzy zakończyli już czynną działalność w strukturach warmińsko-mazurskiej piłki nożnej.

Chętni mogą zgłaszać się pod adresem [email protected] wraz z podaniem imienia, nazwiska i telefonu tej osoby oraz krótkiej informacji o jej dorobku najpierw na boisku, a potem w roli działacza piłkarskiego.

rys

źródło: wmzpn.pl

Komentarze

 1. quempol 2013-11-28 17:30:31 (public***.cdma.centertel.pl) #40019 0:0 zgłoś

  klub seniora? zalozcie lepiej klub juniora. nikt w tym zwiazku nie mysli , zeby pomoc pilkarskiej mlodzierzy czy malym klubom. Np. dlaczego klub B czy A-klasowy musi placic dla wmzpn za zgloszenie zawodnika, za kartki, sam oplaca sedziow. do tego dochodza dojazdy na mecze ,stroje, itd. wiele druzyn z tych powodow niegra,a oni powoluja klub seniora- mysla tylko o swoich i tak juz wypasionych gebach.

 2. walsza fan 2013-11-27 19:26:33 (ti***a***-***.bb.online.no) #39999 0:0 zgłoś

  po co zakladac klub seniora jak w miłosciwie panujacym wmzpn ie i tak do dzis w wiekszosci siedza stare komuchy, ormowcy i ich przydupasy ......taki klub juz jest .....a chyba ze w budzecie powstał jakis fundusz okazjonalny spotkanie sie zrobi,paluszki postawi i fakturke zawyzona otrzyma....bo chyba niechcecie mi powiedziec ze wmzpn zacza w koncu na siebie zarabiac w inny sposob niz rujnowanie malych klubów

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### ##### 
#  # #   #  # 
####  ##### ##### 
# #  #   #  # 
#  # #   #  # 
#  # ###### #####