Sobotnie wyniki III ligi: Start nadal liderem!

2013-11-16 15:24:06 Start Działdowo, Mrągowia Mrągowo, Płomień Ełk

Start wygrał i pozostał liderem III ligi Fot. Dariusz Buczyński

Start Działdowo pokonał w meczu "na szczycie" MKS Korsze. Zwycięsko swój pojedynek zakończył również Płomień Ełk, który przynajmniej do jutra wskoczył na drugie miejsce w tabeli. Mrągowia Mrągowo, w kontrowersyjnych okolicznościach, po między innymi problematycznym rzucie karnym, przegrała u siebie z Wissą Szczuczyn. Drugie zwycięstwo z rzędu zaliczył lubawski Motor, który rozbił Granicę Kętrzyn.

• Mrągowia Mrągowo - Wissa Szczuczyn 1:2

1:0 - Szymon Nałysnyk (67), 1:1 - Krzysztof Marcinkiewicz (74 k), 1:2 - Wojciech Łapiński (82)

• Motor Lubawa - Granica Kętrzyn 4:0

1:0 - Cezary Nowiński, 2:0 - Cezary Nowiński, 3:0 - Christian Klein, 4:0 - ?

• Jagiellonia II Białystok - LZS Narewka 4:0

1:0 - Emil Gajko (10), 2:0 - Patryk Malinowski (15), 3:0 - Rafał Grzyb (18), 4:0 - Patryk Malinowski 28

•  ŁKS Łomża - Warmia Grajewo 1:1 (mecz przerwany w 25 minucie na 20 minut z powodu awarii oświetlenia)

1:0 - Rafał Maćkowski, 1:1 - Piotr Chyliński 53

NA SPOTKANIA III LIGI ZAPRASZAŁ PIOTR WOJNICKI Z MRĄGOWII MRĄGOWO!

Raf

1. mmmmmmmmmmmmm 2013-11-20 13:53:01 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #39714 0:0 zgłoś

jest już obsada 3 ligi na 2 wiosenne kolejki, ciekawe tylko czy mecze dojdą do skutku ???//

2. ten kibic 2013-11-20 11:25:06 (public-gprs***.centertel.pl) #39711 0:0 zgłoś

Hahaha skrót meczu Płomienia a na samym początku komentarz że Znicz pokonał ełckiego Mazura

3. tak..tak... 2013-11-18 19:45:40 (***.***.***.***) #39677 0:0 zgłoś

że niby co pokazał Płomień w sobotę? Barkas 4 setki , Płomień 1 setka. Fuks jakich mało. Jak już wrzucacie skrót , to przynajmniej obejrzyjcie ze dwa razy , a nie głupoty piszecie. Jak obejrzałem skrót Sokoła to od razu widać kto lepszy i komu zwycięstwo się należało..

4. kibic mazura 2013-11-18 18:27:14 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #39674 0:0 zgłoś

też tak myślę, chciałbym oglądać w Ełku piłkę na wyższym niż 3 liga poziomie, ale do tego jeszcze daleka droga, ale całkiem realna,

5. Płomień Ełk 2013-11-18 17:44:00 (aenv***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #39671 0:0 zgłoś

Wiadomo, że każdy kibic Płomienia chciał wygranej w debrach z Białą ale po prostu ja traktuje ten mecz z tych, której po prostu nie wyszły. Zdarzają się słabsze mecz najlepszym zespołom. Kryzys dopada każdego. W tą sobotę pokazali, że to był po prostu wypadek przy pracy.

brawa dla chlopaków to się należą np dla zawodników Mazura , którzy nie należą do gwiazd, nie mają kasy za granie a swoje braki nadrabiają własnie ambicją i wolą walki.A zawodnicy Plomienia to nie chłopaki ktorym trzeba brawo bić za walkę - to okoliczne gwiazdeczki nawet ze stażem w ekstraklasie ( co niektorzy?/)i od nich należy wymagać, oni za swoją pracę mają godziwą zaplatę - oni nikomu łaski nie robią i naprawdę przykro było patrzeć jak gwiazdeczki z Plomienia dostają baty od chłopaków z Białej, którym bardziej zależało na zwycięstwie, ktorzy pokazali co walka na całej szerokości i długości boiska. Tak więc nie ma co chwalić Plomienia za walkę, bo to ich zasrany obowiązek ,albo zapierdalają i wygrywają - a jak nie niech szukają innych klubów i lepszych zarobków, o co w naszym regionie nie jest łatwo.

No i jestem ciekawy czy redakcja doceni któregoś z naszych zawodników w "11 kolejki"... :) Bo zawsze po ciekawych spotkaniach z naszego zespołu nie ma nikogo :)

Brawo dla chłopaków za walkę i zwycięstwo w bardzo trudnym i wyrównanym spotkaniu na szczycie tabeli. No i trzeba przyznać brawo dla Pana Sędziego. Po tym meczu wierzę, że jednak są jeszcze sędziowie, którzy potrafią gwizdać tak jak należy. Jeszcze raz brawo Panie Sędzio!

9. kib 2013-11-17 20:16:23 (dtk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #39643 0:0 zgłoś

Odwroc tabele granica na czele,mamy lidera w ketrzynie mamy lidera ,mamy lidera w ketrzynie mamy lidera.Kto najlepszy jest oczywiscie ze KkS!

10. do kks 2013-11-17 16:54:19 (dtk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #39635 0:0 zgłoś

Granica co wy robicie?rozumiem ze nie do pilkarzy tylko do dzialaczy ,zlotymi ,srebrnymi i brazowymi medalai ich udekorowali i lache na wszystko klada,kasy nie ma w ketrzynie,nie placa ,bo wszyscy uciekaja do konkurencji ,inaczej rozum nie ogarnie tego co sie w ketrzynie dzieje,bo jak zostaja juniorzy to kasy nie ma!

11. jaki 2013-11-17 14:39:52 (abyq***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #39631 0:0 zgłoś

80 minuta Sokół prowadzi 2-0 36 i 72 Piotrek Piceluk.

12. xyz 2013-11-17 14:39:17 (aayk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #39630 0:0 zgłoś

72' Tur - Sokół 0:2 [Piceluk]

13. xyz 2013-11-17 13:42:50 (aayk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #39626 0:0 zgłoś

36' Tur - Sokół -1 [Piceluk]

14. Michał 2013-11-17 11:06:31 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #39625 0:0 zgłoś

15. KKS 2013-11-16 23:40:59 (dru***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #39620 0:0 zgłoś

Granica co wy robicie!!! Dość milczenia i tolerancji dla syfu który nam serwujecie co weekend!!! To kolejne 4-0, wstyd qrwa wstyd!!! Nie ma tłumaczenia na takie wyniki , zamykacie tabele, nie pier...cie że nie macie składu, to już świadczy o was samych ile jesteście warci !!!

16. Kibic 2013-11-16 20:46:41 (cpc***-haye***-***-***-cust***.***-***.cable.virginm.net) #39617 0:0 zgłoś

31 minuta piłkarz startu wychodzi sam na sam z bramkarzem korsz (bramkarz góra ) 44 minuta korsze ratuje poprzeczka,51 gol dla startu,59 minuta i znów sytuacja sam na sam dla startu( piłka minimalnie mija słupek),90 minuta 2 groźne uderzenia graczy z Dzialdowa i znów Milkiewicz góra tak w skrócie start mógł wygrać wyżej .

17. Zippi 2013-11-16 20:40:13 (***.mlawa.vectranet.pl) #39616 0:0 zgłoś

Kolego Dawid, szkoda że widzisz tylko czubek własnego nosa niestety. Z samej relacji z meczu na portalu obiektywnie można powiedzieć że MKS grał dobry mecz w pierwszej połowie, ale druga połowa to dominacja i bardzo rozsądna gra Startu, policz same setki które miał Start ( 4 czy 5 ) sytuacji "sam na sam" . Może i sędzia popełnił kilka błędów, ale zastanów się i pomyśl ile było meczów, kiedy to wam sędzie świadomie czy nieświadomie pomógł w wygraniu meczu, uznając bramkę ze spalonego itp. ??? Start w tym sezonie stracił przez "sędziowanie" co najmniej 4 punkty ( mecze z Płomieniem i Granicą ) ale nikt nie lamentuje, policz sobie jaką miałby przewagę w tabeli. Trzeba zacisnąć zęby i grać dalej. Pozdrawiam i proponuję troszkę więcej spokoju i obiektywizmu w swoich ocenach.

18. Daro 2013-11-16 20:34:46 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #39615 0:0 zgłoś

@DAWID a jak to było z sędziowaniem na meczu z Jagą?

19. dawid 2013-11-16 20:25:37 (***.***-***-***.tkchopin.pl) #39614 0:0 zgłoś

Gości z tym 1:0 dla Działdowa chyba nie byłes na meczu.....a co sędziowie wam nie pomagali....żeby nie samob wynik byłby inny no ale jak sędziowie sa za liderem a nie za graniem fer to inna sprawa!

20. Kibic 2013-11-16 19:04:29 (dab-ell***-h-***-***.dab.***.net) #39606 0:0 zgłoś

Korsze niech sie cieszy ze tylko 1-0 przegraly bo obiektywnie patrzac moglo byc 3-0 dla Dzialdowa

21. gosc 2013-11-16 19:00:02 (acxm***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #39605 0:0 zgłoś

jak zwykle sędzia! robi się to już śmieszne nie potraficie grać to nauczcie się przegrywać!

22. darex 2013-11-16 18:51:00 (host-***-***-***-***.konstantynow.mm.pl) #39604 0:0 zgłoś

To wy wszyscy nie wiecie że Rudzińscy i Szczypińscy to najgorsi sędziowie w tej lidze, to norma - każdy sedziowany przez nich mecz to jedne wielkie jaja.... ale tych meczów było już wiele a oni dalej sędziują, obserwatorzy są tacy sami czyli beznadziejni. Końca nie widać tej paranoi......

23. DO BOGA 2013-11-16 17:33:42 (phm***.internetdsl.tpnet.pl) #39600 0:0 zgłoś

Z tego co wiem to p. Rudziński jest świetnym sędzią, po prostu nie umiesz przegrywać...

24. MR 2013-11-16 17:24:01 (public***.cdma.centertel.pl) #39598 0:0 zgłoś

brawo GRANICA . coraz lepiej wam idzie.

25. www 2013-11-16 16:50:02 (afb***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #39596 0:0 zgłoś

Co skończyło się w Korszach gwizdaie pod was?

26. info od Boga 2013-11-16 16:38:00 (***.***.***.***) #39595 0:0 zgłoś

co sędzia wyprawiał w meczu MKS - Start to szok . Dobitnie pokazał jak można zniszczyć zawody . Skandal Skandal i jeszcze raz SKANDAL , mam nadzieje że chociaż obserwator będzie obiektywny bo to co sie działo to jedne wielkie JAJA !

27. guła 2013-11-16 16:28:13 (public-gprs***.centertel.pl) #39594 0:0 zgłoś

Pyracki na trenera Stomilu !

28. mrągowia 2013-11-16 16:03:53 (public***.cdma.centertel.pl) #39593 0:0 zgłoś

Kontrowersje? nic takiego- słabo zagrał cały zespół, a przyjezdni mieli więcej sytuacji że cieszmy się ,że tylko tyle wpadło do naszej sieci! Brać się do gry a nie chodzić i płakać no jaki to sędzia słaby a my pokrzywdzeni!!!

29. liveman 2013-11-16 15:56:24 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #39592 0:0 zgłoś

Dla Płomienia bramkę zdobył w 72 min Kamil Jackiewicz. To jego 16 gol w tym sezonie.

30. Start 2013-11-16 15:43:24 (dab-bas***-h-***-***.dab.***.net) #39591 0:0 zgłoś

Bravo Start kto by sie spodziewal ze Start po pierwszej rundzie bendzie liderem,