News - Nasi za granicą

Giki strzela, pozostali za granicą słabo

2013-11-11 15:24:29 tomasz zahorski, bartosz bialkowski, oskar zawada, adrian mierzejewski, filip kurto

Fot: Omonia.cl

Filip Kurto nie oddal miejsca w bramce podobnie jak Bartosz Białkowski. Mierzejewski po dobrym meczu w Lidze Europejskiej po raz kolejny znalazł się w pierwszym składzie Trabzonsporu. A jak poradzili sobie pozostali nasi przedstawiciele?

• Adrian Mierzejewski (Trabzonspor)

Kolejny mecz reprezentanta polski w pierwszym składzie. Polak po tym jak zaliczył asystę w meczu LE z Legią Warszawa w meczu ligowym zanotował przeciętny występ, a jego zespół przegrał 3:2 przez co spadł na 7 pozycję.

• Filip Kurto (Roda JC Kerkrade)

Trzynasta kolejka okazała się pechowa dla Filipa, ktorego zespól uległ na wyjexdzie 1:4. pomimo wpuszczenia czterech bramek Kurto nie był najgorszym zawodnikiem widowiska. Roda po 13 kolejkach z dorobkiem 17 punktow jest 11.

• Bartosz Białkowski (Notts County FC)

Zespołowi byłego reprezentanta polskiej młodzieżówki w lidze nie wiedzie się zbyt dobrze i swoja grę koledzy Bartosza przełożyli w pucharze FA przegrywająć 3:2 z Hartlepool United. Bialkowski rozegrał całe spotkanie.

• Oskar Zawada (Wolfsburg U19)

Wszedł na ostatnie cztery minuty zmieniając strzelca bramki Palaciosa martineza. Grał zbyt krótko aby ocenić jego występ. Zespół wolfsburga w swojej lidze zajmuję pierwsze miejsce i ma 11 punktów rzewagi nad drugim St. Pauli U19

• Łukasz Gikiewicz (Omonia Nikozja)

Po raz dziewiąty w tym sezonie wystąpił w pierwszym składzie zespołu z Nikozji i po raz 4 wpisał się na liste strzelców. "Giki" pokonał bramkrza już w 7' minucie dając prowadzenie swojemu zespołowi, któy ostatecznie pokonał na wyjeździe AE Kouklion 4:0. Omonia po 9 kolejkach z 19 punktami na koncie jest trzecia.

• Tomasz Zahorski (San Antonio Scorpions) - koniec rozgrywek

Brakuje Ci zawodnika, który wystepuję za granicą? Napisz o tym w komentarzu, a w miare możliwości postaramy się opisywać jego poczynania!