Krótko - V liga

Wyniki V ligi (gr. 2): Pewne zwycięstwa gospodarzy

2013-11-09 18:08:09 Błękitni Orneta, Polonia Pasłęk, Jeziorak Iława, Syrena Młynary, Radomniak Radomno

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

W trzech spotkaniach V ligi (gr. 2) pewnie zwyciężali gospodarze. Spotkanie w Młynarach zostało odwołano z powodu złego stanu boiska.

• Błękitni Orneta - Jeziorak Iława 3:0
  • Syrena Młynary - Tęcza Miłomłyn Mecz odwołany z powodu złego boiska
  • Kormoran Zwierzewo - Grunwald Gierzwałd 3:1
  • Polonia Pasłęk - Radomniak Radomno 6:0

Niedzielne spotkania:

• Concordia II Elbląg - Zalew Frombork (13)
  • Orzeł Janowiec Kościelny - GKS Stawiguda (13)
  • Polonia Iłowo - Unia Susz (13)

Poniedziałkowe spotkanie:

• Ewingi Zalewo - Ossa Biskupiec Pomorski (13)

1. tylko Ewingi 2013-11-11 19:16:48 (***-***-***-***.eplanet***.com) #39463 0:0 zgłoś

Ewingi wygrały 4-0 z Ossą Biskupiec Pomorski bramki strzelili: Jarek Frygier, Łukasz Czerniak, Arek klonowski (minutę po wejściu na boisko), Damian Bednarek ( 30 sekund po wejściu na boisko) Był to 10 mecz Ewingów bez porażki

2. chłopiec 2013-11-10 10:50:13 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #39374 0:0 zgłoś

kibic to ty chyba byłeś na innym meczu, po co te pompowanie kolego? przecież druga połowa to istna obrona Częstochowy, goście wyprowadzili kilka kontr, ale oprócz tej bramkowej może jeszcze dwie były groźne

3. kibic 2013-11-10 10:24:36 (hkp***.internetdsl.tpnet.pl) #39372 0:0 zgłoś

GRUNWALD-ZWIERZEWO 1-3 gozpodarze piłkarsko lepsi jeżeli chodzi o stworzone sytuacje bramkowe to na remis z przewagą dla gości ,w bramce gosci stał bramkarz z pola więc dlatego wpadła 2i3 bramka i jeszcze jedno znowu dał o sobie znać ten burak trener maj

4. paslek 2013-11-10 09:57:11 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #39368 0:0 zgłoś

radomniak odniusl sukces w paslekuze przegral tylko 6-0

5. XS 2013-11-09 20:52:38 (host-***-***-***-***.konstantynow.mm.pl) #39341 0:0 zgłoś

Co do meczu w Zwierzewie - pierwsza połowa nic szczególnego po za 2 ewidentnymi karnymi. W drugiej Kormoran wziął się do roboty i zaczęli grać piłkę na swoim poziomie.