News - Inne

R-GOL Pasym Cup 2010 - Metylon najlepszy!

2010-12-12 21:08:57 -

Metylon Olsztyn wygrał turniej R-GOL Pasym Cup 2010

Piąta edycja turnieju R-GOL Pasym Cup przeszła do historii. Puchar za pierwsze miejsce ponownie wyjechał do Olsztyna, choć dużą chrapkę na zdobycie pierwszego miejsca mieli gospodarze z Pasymia.

Najlepsi na boisku okazali się piłkarze Metylonu Olsztyn. Zespół ten złożony z piłkarzy różnych klubów Warmii i Mazur w finale pokonał Błękitnych Pasym 3:2. Zwycięstwo piłkarze z Olsztyna zapewnili sobie w drugiej połowie. Do przerwy to Błękitni prowadzili 2:0.

Trzecie miejsce przypadło dla OKS Stomil Olsztyn. W małym finale pokonali 3:1 Ogórki Olsztyn. Najlepszym piłkarz em turnieju został wybrany Paweł Podhorodecki ze Stomilu. Najlepiej bronił bramkarz zwycięskiej drużyny – Łukasz Plewa. Najskuteczniejszym piłkarz em okazał się zawodnik gospodarzy – Marcin Gołębiewski.

• em 382.jpg" title="R-GOL Pasym Cup 2010"> em 382.jpg" alt="R-GOL Pasym Cup 2010" /> em 228.jpg" title="R-GOL Pasym Cup 2010"> em 228.jpg" alt="R-GOL Pasym Cup 2010" /> em 247.jpg" title="R-GOL Pasym Cup 2010"> em 247.jpg" alt="R-GOL Pasym Cup 2010" /> em 386.jpg" title="R-GOL Pasym Cup 2010"> em 386.jpg" alt="R-GOL Pasym Cup 2010" /> em 290.jpg" title="R-GOL Pasym Cup 2010"> em 290.jpg" alt="R-GOL Pasym Cup 2010" />

Zobacz pełną galerię zdjęć: R-GOL Pasym Cup 2010