Siedem minut i pozamiatane... Stal Stalowa Wola - Concordia Elbląg 3:0

2013-10-26 15:04:51 Concordia Elbląg, Stal Stalowa Wola

Trzecia porażka z rzędu i piąty mecz bez zwycięstwa. Concordia Elbląg przegrała w Stalowej Woli 0:3 i jest coraz bliżej dna ligowej tabeli.

Do spotkania w Stalowej Woli zespół z Elbląga przystąpił bez Adriana Korzeniewskiego oraz Łukasza Uszalewskiego, a więc dwóch ważnych, kluczowych wręcz, graczy.

Nic dziwnego, że gospodarze, którzy przegrali ostatnie dwa spotkania z rzędu, od początku rzucili się do ataków i już w 4 min. objęli prowadzenie po kapitalnym strzale z dystansu Radosława Mikołajczaka. Pomocnik Stali po prostu "zdjął pajęczynę".

Trzy kolejne minuty i... już 2:0. Tym razem po rzucie rożnym z bliska piłkę do bramki skierował Wojciech Fabianowski.

Wynik spotkania ustalił w 75 min. Tomasz Płonka, który wszedł kilka minut wcześniej. Piłkarz "Stalówki" pewnie wykorzystał sytuację jeden na jednego z golkiperem Concordii.

Goście mogli strzelić honorowego gola, ale dogodną okazję zmarnował Mateusz Szmydt.

• Stal Stalowa Wola – Concordia Elbląg 3:0 (2:0)

1:0 — Mikołajczak (4), 2:0 — Fabianowski (7), 3:0 — Płonka (75).

Sędziował: G. Jabłoński (Kraków)

Żółte kartki: Mikołajczak, Agasiński, Reiman (Stal), Lubiejewski, Zejglic (Concordia)

Concordia: Zoch — Lubiejewski (51 Galeniewski), Broniarek, Lepczak, Kiełtyka, Szuprytowski, Zejglic (74 Lewandowski), R. Stępień (54 Szmydt), A. Stępień, Nowotka (75 Marcinkowski), Martynowicz