Fatalna passa trwa. Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:1

2013-10-19 17:06:30 Concordia Elbląg, Olimpia Zambrów

Concordia Elbląg przegrała drugi mecz z rzędu. Elblążanie nie wgrali już od czterech kolejek.

Pierwsza połowa sobotniego meczu w Elblągu zdecydowanie należała do piłkarzy z Zambrowa. Już w 16. min, po dośrodkowaniu Michała Hryszki, w polu bramkowym znalazł się Łukasz Grzybowski i z bliska głową skierował piłkę do siatki. Jeszcze w tej części goście powinni zdobyć kolejne gole, ale brakowało im skuteczności bądź swój zespół ratował Hieronim Zoch.

Elblążanie pierwszy strzał na bramkę gości oddali dopiero w 33. min, a jego autorem był Jakub Zejglic. Strzał był jednak niecelny. Pięć minut później Marcin Martynowicz otrzymał podanie z głębi pola, popędził w pole karne, ale bramkarz gości Piotr Czapliński, wybiegiem zażegnał niebezpieczeństwo. Po przerwie gospodarze zaczęli grać ofensywniej, ale to goście grając z kontry stwarzali groźniejsze sytuacje. W tej części spotkania należy odnotować dwie sytuacje podopiecznych trenera Wojciecha Grzyba. W 60. min Zejglic uderzył z pola karnego, ale bramkarz gości końcami palców sparował piłkę na rzut rożny. Na sześć minut przed końcem była szansa na remis. W polu karnym sfaulowany został Szuprytowski i arbiter bez wahania wskazał na rzut karny. Michał Lepczak strzelił w lewy róg po ziemi, ale bramkarz wyczuł jego intencje i w ten sposób trzy punkty pojechały do Zambrowa.

Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:1 Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:1 Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:1 Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:1 Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:1

Zobacz pełną galerię zdjęć: Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:1