Krótko - III liga - V liga - Sparingi

Sparing: Vęgoria Węgorzewo — Znicz Biała Piska 1:1

2011-02-27 11:39:44 Znicz Biała Piska, Vęgoria Węgorzewo

III-ligowa Vęgoria Węgorzewo zremisowała ze Zniczem Biała Piska, liderem grupy 1 ligi okręgowej. Spotkanie w Olecku zakończyło się wynikiem 1:1.

Vęgoria Węgorzewo zremisowała 1:1 z grającym o dwie klasy niżej Zniczem Biała Piska. Zdaniem Jana Pupka, trener lidera „okregówki”, wynik odzwierciedla przebieg spotkania.

— Oba zespoły stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji, ale wykorzystały tylko po jednej — mówi Jan Pupek. - Bramki padły z akcji w trzeciej tercji meczu. Vęgoria wyszła na prowadzenie, a my odpowiedzieliśmy po kilku minutach za sprawą Tomka Tuttasa. Choroby i obowiązki rodzinne wyeliminowały ze sparingu czterech ważnych graczy, ale w kadrze było 18 zawodników.

W 14. zespole III ligi zagrali Mariusz Machniak i Krzysztof Koleśnik. Doświadczenie zawodnicy Vęgorii byli w ostatnich dniach łączeni z Mamrami Giżycko, gdzie z pracy zrezygnował grający trener Jakub Golak.

Mecz rozegrano systemem 3x30 minut.