2013-10-11 22:54:21 -

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Artur Szczepański

Tak jak w przypadku III ligi, swoje typowania na najbliższą kolejkę przedstawia nasz portal.

• Victoria Bartoszyce - Omulew Wielbark (sobota, 14)

Po dobrym początku Victoria mocno spuściła z tonu. Mimo, że będą walczyć o przełamanie na własnym boisku, to jednak rywal okaże się silniejszy. Typ: 2

• Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec (sobota, 15)

GKS wygrał na wyjeździe tylko jedno spotkanie, ale mając w składzie Remka Sobocińskiego są w stanie wygrać w tej lidze z każdym. Drwęca to niewygodny rywal, ale kompletu punktów u siebie raczej nie zdobędzie. Typ: X2

• Olimpia Olsztynek - Stomil II Olsztyn (sobota, 15)

Naszym zdaniem najciekawszy mecz tej kolejki. Olimpia u siebie wygrała wszystkie mecze i tak powinno być także w sobotę, za to Stomil zapewne nie wystawi wielu zawodników z pierwszego zespołu przed niedzielnym meczem z Flotą. Typ: 1

• Pisa Barczewo - Olimpia II Elbląg (sobota, 15)

Barczewo to nieprzyjemny teren i słabo grająca w tym sezonie Olimpia będzie miała spory problem, żeby wywieźć stamtąd chociaż jeden punkt. Typ: 1

• Warmiak Łukta - Zatoka Braniewo (sobota, 15)

Wyniki Warmiaka nie powalają na kolana, ale Zatoka na wyjazdach zdobyła tylko 1 punkt i strzeliła 2 bramki. Ekipa z Łukty naszym zdaniem nie pozwoli na poprawę tego kiepskiego bilansu. Typ: 1

• Vęgoria Węgorzewo - Mazur Ełk (sobota, 15)

Mecz prosty do wytypowania. Vęgoria gra w tym sezonie solidnie i jako jedyna urwała punkty liderowi, a u siebie przegrała tylko raz. Mazur poza Ełkiem ugrał zaś zaledwie jeden punkcik. Typ: 1

• Start Nidzica - Rominta Gołdap (niedziela, 15)