forBet promocja

Krótko - Nasi za granicą

Samobój Kurty, Łastówka gra w Holandii!

2013-10-01 12:23:08 polacy za granica, filip kurto, bartosz bialkoski, tomasz zahorski, piotr lastowka, adrian mierzejewski

Samobój Kurty, Łastówka gra w Holandii!

Bartosz Białkowski po raz kolejny znalazł się w pierwszym składzie swojego zespołu, podobnie jak Filip Kurto, który zdobył bramkę samobójczą.

 

Bartosz Białkowski (Notts County FC)

Nie oddał wywalczonego od początku sezonu miejsca w pierwszym składzie. Zespół urodzonego w Braniewie zawodnika przegrał na wyjeździe z Carlisle United FC 1:2. Zespół byłego reprezentanta polskiej młodzieżówki zajmuje przedostatnie, 23. miejsce w League One.

Filip Kurto (Roda JC Kerkrade) 

Zgodnie z tradycją zagrał od pierwszych minut w zespole Rody. tym razem Polak musiał trzykrotnie wyjmować piłkę z siatki, a raz wpisał się na liste strzelców zdobywając bramkę samobójczą. Zespół Filipa po 8. kolejkach plasuje się na 13. pozycji.Adrian Mierzejewski (Trabzonspor)

Wyszedł w pierwszym składzie swojego zespołu i rozegrał cały mecz. W 85. minucie ukarany został żółtą kartką. Zdaniem tureckich mediów zaliczył przyzwoite spotkanie. Trabzonspor po sześciu kolejkach zajmuje 4. miejsce.

Tomasz Zahorski  (San Antonio Scorpions)

Po raz 9. w tym sezonie znalazł się w podstawowym składzie swojego zespołu, jednak tym razem nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Drużyna byłego reprezentanta Polski przegrała 0:1 i w dalszym ciągu zajmuje ostatnią, ósmą pozycję.

Piotr Łastówka (SC Kruisland) 

Po tym, jak opuścił Zatokę Braniewo, trafił do holenderskiego SC Kruisland (więcej informacji wkrótce)

Cichy

Komentarze

 1. Cichy 2013-10-01 17:02:25 (acsb***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #37273 0:0 zgłoś

  Czasami trudno jest wyłapać błąd nawet gdy kilka razy wszystko przeczytasz. Przynajmniej u mnie sytuacja tak wygląda. mimo wszystko postaram się poprawić;)

 2. kris 2013-10-01 16:20:43 (v***-***.opera-mini.net) #37270 0:0 zgłoś

  Tu chodzi głównie o uwagę i skupienie w pisaniu tekstu. Gdybyś bardziej się skupił i przeanalizował z kimś co napisałeś nie byłoby problemu. Ale żeby się za coś zabierać, trzeba nauczyć się podstawowych zasad odmiany przez przypadki. A to jest podstawa.

 3. czytelnik 2013-10-01 13:43:58 (***.***.***.***) #37262 0:0 zgłoś

  Co za "polonista" napisał ten artykuł? "Drużyna byłego reprezentanta Polski przegrała 1:0 i w dalszym ciągu zajmuję ostatnią ósmą pozycję" albo "Trabzonspor po sześciu kolejkach zajmuję 4 miejsce" Zajmuję czy zajmuje? Schodzicie na psy panowie!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ##  #  # 
#  # # # ##  # 
#   #  # # # # 
#   ###### # # # 
#  # #  # #  ## 
 #### #  # #  #