Olimpia Elbląg liderem II ligi! Trzy punkty w Siedlcach!

2013-09-21 19:23:53 Olimpia Elbląg, Pogoń Siedlce

Piłkarze Olimpii Elbląg liderem II ligi. Fot. Michał Kuna

Piłkarze Olimpii Elbląg pewnie wygrali 3:1 na wyjeździe z Pogonią Siedlce. Gracze z Elbląga po 9. kolejce zostali liderem II ligi, mając na koncie 17 punktów!

Pierwszego gola zdobył Oleg Ichim w 19 min. Z rzutu wolnego dośrodkował Kamil Graczyk, a obrońca ekipy z Elbląga nogą skierował piłkę do siatki.

Niespełna 10 minut później zrobiło się 2:0, głównie za sprawą Kamila Kopyckiego, który szaloną szarżę zakończył celnym strzałem.

W drugiej połowie przeważali gospodarze, ale aż do 77 minuty nie mogli pokonać Aleksieja Rogaczowa. W końcu zrobił to... były zawodnik Olimpii Łukasz Zaniewski.

W samej końcówce "Zania" mógł wyrównać, ale nie trafił w dogodnej sytuacji.

Czego nie zrobił Zaniewski, uczynił chwilę później Rafał Leśniewski, który zdobył swoją pierwszą bramkę dla Olimpii.

• Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 1:3 (0:2)

0:1 - Ichim (19), 0:2 - Kopycki (28), 1:2 - Zaniewski (77), 1:3 - Leśniewski (90)

Olimpia: Rogaczow - Lewandowski, Kopycki (90 Lisiecki), Ichim, Kołosow, Skierkowski, Graczyk, Ressel, Pietrewicz, Leśniewski, Czerniewski