forBet promocja

News - Inne

W niedzielę rusza kurs "Zostań sędzią!"

2013-09-20 15:35:59 Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, Zostań sędzią!

Plakat akcji. Fot. W-MZPN

Plakat akcji. Fot. W-MZPN

Ostatnio dobrze żyjemy ze związkiem, więc na prośbę władz W-MZPN zamieszczamy poniższy komunikat. A nuż pomożemy w podniesieniu poziomu sędziowania? ;)

"W najbliższą niedzielę, 22 września, rozpoczynamy kurs na sędziego piłki nożnej pod hasłem "Zostań sędzią!" - czytamy w komunikacie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. - "Na chwilę obecną zgłosiły się 64 osoby, które wezmą udział w dwutygodniowym cyklu szkoleń. Pierwsze zajęcia organizacyjne, na które przyjadą wszyscy kandydaci na sędziów, odbędą się w Banku Polskiej Spółdzielczości przy ul. Piłsudskiego 32 w Olsztynie od godziny 11:00. Następnie zgodnie z przyjętym harmonogramem będą szkolić się pod okiem szefów Ośrodków Szkoleniowych w Elblągu, Giżycku, Iławie i Olsztynie. W weekend 28-29 września pojadą na mecze mistrzowskie w roli obserwatora - będą uczestniczyć w odprawie przedmeczowej i przez 90 minut oglądać mecz pod kątem oceny pracy zespołu sędziowskiego. 6 października wszyscy spotkają się w Olsztynie na egzaminie końcowym.

Po ukończeniu kursu kandydaci zostaną sędziami próbnymi i będą rozstrzygać mecze mistrzowskie na boiskach Warmii i Mazur".

Więcej TUTAJ.

red

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 #### ######   # 
#  # #      # 
#   #####    # 
# ### #      # 
#  # #   #  # 
 #### ###### ####