News - Nasi za granicą

Nasi za granicą: Bramkarze bronią, "Zahor" strzela, a "Mierzej" grzeje ławę

2013-08-19 13:58:50 Bartosz Białkowski, Tomasz Zahorski, Filip Kurto, Adrian Mierzejewski

Tomasz Zahorski strzelił kolejną bramkę w USA. Fot. Artur Szczepański

Wracamy do podsumowań występów naszych piłkarzy za granicą. Pewne miejsce w bramce mają: Bartosz Białkowski oraz Filip Kurto. Tomasz Zahorski strzelił kolejną bramkę w USA. Niestety Adrian Mierzejewski przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

• Bartosz Białkowski (Notts County FC)

Wychowanek Olimpii Elbląg wystąpił w meczu trzeciej kolejki League One (trzeci poziom rozgrywkowy). Zespół Polaka zremisował 1:1, a przy straconej bramce były reprezentant polskiej młodzieżówki nie miał szans.

• Tomasz Zahorski (San Antonio Scorpions)

Tomasz Zahorski strzelił jedyną bramkę dla swojego zespołu w meczu San Antonio Scorpions - Fort Lauderdale Strikers. San Antonio przegrało 1:2.

• Filip Kurto (Roda JC Kerkrade)

Kolejne 90 minut w barwach Rody rozegrał Filip Kurto,a zespół Polaka zremisował na własnym stadionie z Vitesse Arnhem 1:1. Kurto skapitulował w 62. minucie meczu po fantastycznym uderzeniu Qazaishviliego.