Krótko - V liga

Wyniki V ligi (gr. 1): Pierwsza wygrana spadkowicza

2013-08-14 20:21:05 Śniardwy Orzysz, Błękitni Pasym, Łyna Sępopol

Śniardwy Orzysz wygrały z Wilczkiem Wilkowo 3:1. Fot. Piotr Piercewicz

Pierwsze zwycięstwo odniósł dziś spadkowicz z Pasymia, który pokonał na własnym stadionie Łynę Sępopol. Dobrą formę potwierdziły Śniardwy Orzysz, które dziś wygrały z Wilczkiem. Małą niespodzianką jest wygrana Kłobuka z Orlętami Reszel. Aż siedem bramek padło w Jezioranach, gdzie miejscowy MKS przegrał z Polonią Lidzbark Warmiński.

• Błękitni Pasym - Łyna Sępopol 4:2
  • Leśnik Nowe Ramuki - Mazur Pisz 2:0
  • Kłobuk Mikołajk - Orlęta Reszel 3:1
  • Wilczek Wilkowo - Śniardwy Orzysz 1:3

Wilczek Wilkowo - Śniardwy Orzysz 1:3 Wilczek Wilkowo - Śniardwy Orzysz 1:3 Wilczek Wilkowo - Śniardwy Orzysz 1:3 Wilczek Wilkowo - Śniardwy Orzysz 1:3 Wilczek Wilkowo - Śniardwy Orzysz 1:3

• Czarni Olecko - Tęcza Biskupiec 0:1

PROWADZISZ KLUBOWY SERWIS PIŁKARSKI? CHCESZ ZALINKOWAĆ TUTAJ RELACJĘ MECZOWĄ? WYŚLIJ ADRES NA [email protected]!

PS

1. xxx 2013-08-15 19:52:04 (acag***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #35175 0:0 zgłoś

Jeżeli w drużynie Orzysza grał zawodnik nie wpisany do protokołu to wynik będzie zweryfikowany na 3-o dla Wilkowa.

2. lars 2013-08-15 18:09:51 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #35167 0:0 zgłoś

nie mi, tylko mnie się wydaje,że za często to się zdarza

3. asdasd 2013-08-15 17:59:48 (***.***.***.***) #35165 0:0 zgłoś

Wydaje mi sie,ze w Orzyszu nie grala wymagana ilosc mlodziezowcow do czasu 1 zmiany bylo 2 pozniej juz zostal tylko jeden

4. do Lars 2013-08-15 17:16:40 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #35163 0:0 zgłoś

Panie "Poprawna Polszczyzna" nie zaczyna sie zdania od a, mi chodzi o treść a że komuś się wkradnie jakiś błąd to się zdarza każdemu. "Mylić się jest rzeczą ludzką".

5. lars 2013-08-15 17:01:24 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #35161 0:0 zgłoś

a ja podejrzewam, że ci pani od polskiego szybko zmarla

6. do Czarni 2013-08-15 16:57:54 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #35158 0:0 zgłoś

Odwołanie podejżewam że nic nie da w końcu to nie wina zawodników Tęczy tylko sędziego. Pewnie sędziego odsunął od meczów + może jakaś kara i tyle

7. mirek 2013-08-15 13:58:41 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #35150 0:0 zgłoś

Przecierz tam Jarguz sedziowal , możecie mu naskoczyć, wyniku i tak nie zmienicie, protesty mozecie skladać - oczywiscie trzeba najpierw zaplacic a i tak nic nie wskoracie, ale kto zabroni bogatemu ?

8. Paju 2013-08-15 13:51:55 (***.***.***.***) #35148 0:0 zgłoś

Sędzia boczny po około czterech minutach się zorientował (po uwagach niektórych osób), że gracz Tęczy powinien wylecieć z boiska.

9. ELo 2013-08-15 12:58:18 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #35146 0:0 zgłoś

Odwołujcie się bo sędziego trzeba ukarać i odsunąć od piłki bo był najsłabszy na boisku....ale bramkę straciliście przed tym incydentem więc na walkower lub powtórzenie meczu nie macie co liczyć....

10. ja 2013-08-15 12:18:13 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #35144 0:0 zgłoś

Sędziowanie w okręgówce w IV i III lidze to skandal, niech zrobi w końcu z tym ktos porządek!!!!

11. RED 2013-08-15 11:04:28 (***.***.***.***) #35137 0:0 zgłoś

klient z Biskupca gral pare minut z czerona kartką!! dopiero boczny zwrócil uwage głownemu ! CYRK !!

12. jier 2013-08-15 10:02:26 (acav***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #35134 0:0 zgłoś

w śniardwach strzelił koleś co nie był ujęty w protokole więc teraz czekamy nadecyzję związku

13. Czarni 2013-08-15 05:01:11 (***.***.***.***) #35124 0:0 zgłoś

bedziemy sie odwolywac ,sedzia dal zawodnikowi Teczy druga zolta a nie pokazal czerwonej dopiero po kilku minutach po interwecji liniowego dal mu czerwo

14. qwerty 2013-08-15 02:57:14 (v***-***.opera-mini.net) #35123 0:0 zgłoś

dlaTęczy strzelił B. Bartycha

15. wilczek 2013-08-14 23:13:32 (v***-***.opera-mini.net) #35117 0:0 zgłoś

śniardwy do 86min przegrywały 1-0 ,rozwalili nas w 4min!!!

16. GK 2013-08-14 21:38:17 (dslb-***-***-***-***.pools.arcor-ip.net) #35107 0:0 zgłoś

Kto dla Tęczy trafił?

17. 0-1 2013-08-14 21:28:36 (***.***.***.***) #35106 0:0 zgłoś

Czarni 0-1 T ęcza

18. Fortuna 2013-08-14 20:52:37 (abpi***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #35098 0:0 zgłoś

Fortuna - Warmia 1:5

19. lolel 2013-08-14 20:44:18 (***.***.***.***) #35096 0:0 zgłoś

MKS Jeziorany Polonia Lidzbark Warmiński 3:4