forBet promocja

News - II liga - Sparingi - Transfery

Mnóstwo wzmocnień z Moniuszki. Ruszyły przygotowania Olimpii Elbląg

2013-07-08 20:22:26 Olimpia Elbląg, Olimpia 2004 Elbląg, Paweł Guminiak, Oleg Raduszko, Dariusz Kaczmarczyk, Stanisław Fijarczyk, Krzysztof Romanowicz, Jacek Czerniewski, Bartosz Firlej, Mateusz Imianowski, Tomasz Kowalczyk, Marcin Sawicki, Adam Skierkowski, Tomasz Szawara, Dawid Zieliński, Aleksiej Rogaczow, Oleg Ichim

Kamil Kopycki (nr 3), Kamil Graczyk i Kamil Piotrowski (macha ręką) grali w Olimpii już wiosną. Teraz dołączą do nich najprawdopodobniej Dawid Zieliński (trzeci z lewej) i Tomasz Szawara (nr 13). Fot. Michał Kuna

Kamil Kopycki (nr 3), Kamil Graczyk i Kamil Piotrowski (macha ręką) grali w Olimpii już wiosną. Teraz dołączą do nich najprawdopodobniej Dawid Zieliński (trzeci z lewej) i Tomasz Szawara (nr 13). Fot. Michał Kuna

Rano badania lekarskie, a po południu testy szybkościowe w hali przy al. Grunwaldzkiej. W poniedziałek, wzmocniona posiłkami z ul. Moniuszki Olimpia Elbląg zaczęła przygotowania do II-ligowego sezonu.

Już nie Oleg Raduszko i Szymon Szałachowski, ale Oleg Raduszko i Dariusz Kaczmarczyk, drugi trener i zarazem wiceprezes, będą prowadzić Olimpię w nadchodzącym sezonie. Szkoleniowiec to niejedyne wzmocnienie z Olimpii 2004. Oprócz Kaczmarczyka na Agrykola przenieśli się również Jacek Czerniewski, Bartosz Firlej, Mateusz Imianowski, Tomasz Kowalczyk, Marcin Sawicki, Adam Skierkowski, Tomasz Szawara i Dawid Zieliński.

Na pierwszych zajęcia zabrakło za to rosyjskiego bramkarza Aleksieja Rogaczowa, który po świetnych kilku miesiąca w Olimpii ma kilka ofert, ale niewykluczone, że, mimo wszystko nadal będzie zawodnikiem Olimpii. Raczej przesądzone jest za to pozostanie w klubie Tomasza Lewandowskiego. Filar obrony Olimpii miał podobno ofertę z I-ligowej Miedzi Legnica, ale działacze z Elbląga nie puścili kluczowego gracza do wyżej notowanego klubu.

Poza Rogaczowem na pierwszych zajęciach nie było także Olega Ichima, ale akurat w jego przypadku sprawa jest mało piłkarska - chodzi o kłopoty wizowe Mołdawianina.

Od wtorku elblążanie będą mieć po dwa treningi dziennie. Już w środę graczy Raduszki i Kaczmarczyka czeka natomiast sparing z Żuławami Nowy Dwór Gdański (początek o 18 na stadionie przy Moniuszki). Z kolei w sobotę czas na mecz o stawkę - przy Agrykola Olimpia zagra z II-ligowym Chrobrym Głogów. Start meczu o 17.

PG

źródło: "Dziennik Elbląski" / portel.pl / własne

Komentarze

 1. Jawto 2013-07-10 13:00:21 (dynamic-***-***-***-***.ssp.dialog.net.pl) #33582 0:0 zgłoś

  Co moze pokazac Olimpia w sobote po trzech dniach treningw w meczu z Chrobrym Głogów.Chroby chyba zakonczył sezon na 8 miejscu w zachodniej i jest w treningu już przeszło dwa tygodnie.Jeszcze przy tym sie wzmocnił 3 czy 4 wartosciowymi piłkarzami.Jednym słowem żaden wynik pucharowego meczu mnie nie zdziwi.

 2. Figaroo 2013-07-10 12:52:10 (dynamic-***-***-***-***.ssp.dialog.net.pl) #33580 0:0 zgłoś

  Czy przejscie piłkarzy z 3 ligowego zespołu można nazwac wzmocnieniami to sie zobaczy.

 3. vcr 2013-07-10 09:46:18 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #33570 0:0 zgłoś

  zobaczymy w sobotę co z tego będzie

Dodaj swój komentarz

           
 #### ###### ##### 
#  # #   #  # 
#   ##### #  # 
#   #   ##### 
#  # #   #   
 #### ###### #