Krótko - IV liga - V liga - Sparingi

Sparing: Victoria Bartoszyce - Tęcza Biskupiec 5:0

2011-02-15 01:51:01 Tęcza Biskupiec, Victoria Bartoszyce

Wysokie zwycięstwo odniosła w sobotnim sparingu Victoria Bartoszyce. Na sztucznym pokonała Tęczę Biskupiec aż 5:0. Grano 3 x 30 minut.

Trener Tęczy w meczu z Victorią dał szansę... 27 zawodnikom. Bramki dla zespołu z Bartoszyc zdobyli: Mazurek dwie, Szajda, Krzywiec i Deluga.

Victoria: Ostapczuk - Szajda, Kadziewicz, Konieczek, Milczarek, Piecewicz, Krzywiec, Starosta, Kwieciński, Zawadzki, Mazurek oraz Parwicki, Łajkowski, Deluga.

Tęcza: Duszak, Pijewski, Sznar - Rojek, Mrozewicz, Chabera, S. Biedka, Dempski, Szewczyk, P. Biedka, Balcerzak, Buńko, Rybkiewicz, Chabera, Bartycha, P. Adamczyk, Rogoziński, Chyczewski, Ocias, Dzierbicki, Bogdaniuk, Nowakowski, Gołębiewski, Łach, Szymański, T. Adamczyk, Zdrojewski.

Źródło: victoriabartoszyce.pl, teczabiskupiec.pl

aadamiak

1. x_x_x 2011-02-18 13:07:40 (bibfw.uwm.edu.pl) #1240 0:0 zgłoś

Kilkanaście sytuacji?? Samo podejście z piłka po pole karne to nie okazja. W pierwszej i częściowo w drugiej tercji fakt drużyna z Biskupca prowadziła grę, ale większość drugiej i cała trzecia tercja to już gra pod dyktando Victorii, która mogła strzelić jeszcze ze dwie bramki.

2. tom 2011-02-18 10:17:01 (abph***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #1235 0:0 zgłoś

fragment ze strony Tęczy: " Choć fatalny wynik przywieźli nasi zawodnicy z Bartoszyc, którzy z tamtejszą Victorią przegrali aż 5:0 to nie pasuje on nijak do tego co się działo na boisku. Byliśmy zespołem prowadzącym gre, lepiej grającym piłką, stworzyliśmy kilkanaście znakomitych sytuacji których jednak nie zamieniliśmy na żadną brammkę, w przeciwieństwie do gospodarzy. " Jak to możliwe, że prowadzi się grę jest się lepszym a przegrywa się 5:0 ? Jedna góra dwie bramki różnicy owszem zdarza się, ale 5 ?!:) tak jak może Real prowadził grę z Barceloną to wyglądało ?

3. kibic 2011-02-15 21:56:01 (clz***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #1181 0:0 zgłoś

Brawo Ostapczuk, jeszcze będzie z niego bramkarz.Tylko szkoda, że ma problemy z łokciem.

4. brawo 2011-02-15 21:23:19 (afda***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #1179 0:0 zgłoś