Krótko - III liga - Sparingi

Sparing: Concordia Elbląg - Cartusia Kartuzy 1:2 (1:0)

2011-02-14 10:03:04 Concordia Elbląg, Kamil Graczyk, Łukasz Nadolny, Cartusia Kartuzy

Concordia Elbląg przegrała z III-ligową Cartusią Kartuzy (grupa pomorsko-zachodniopomorska) 1:2. Kolejną bramkę dla elblążan zdobył Kamil Graczyk.

Prowadzenie już w 12 min. objęła Concordia. Graczyk został faulowany w polu karnym, a następnie sam wymierzył sprawiedliwość.

Później inicjatywa należa już jednak do góści, którzy prezentowali dojrzalszy futbol. W 60 min. wyrównującego gola strzelił, pochodzący z Elbląga, Wojciech Kitowski, a wynik spotkania w 81 min. ustalił Piotr Zagórski.

W sparingu z Cartusią 30 minut na boisku spędził Łukasz Nadolny, który wraca do formy po dłuższej przerwie. Wspólnie z Graczykiem może on stworzyć niezwykle groźny duet napastników.