forBet promocja

News - Nasi za granicą

Nasi za granicą: Piękna bramka Mierzejewskiego

2013-04-23 14:52:44 Filip Kurto, Adrian Mierzejewski, Tomasz Wełnicki, Bartosz Białkowski

Adrian Mierzejewski. Fot. trabzonspor.org.tr

Adrian Mierzejewski. Fot. trabzonspor.org.tr

Mierzejewski pięknym strzałem zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. Wełnicki zagrał w pierwszym zespole, a Białkowski nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych. Zapraszamy do zapoznania się z raportem "Nasi za granicą".

 • Tomasz Wełnicki (Kapfenberger SV)

Zawodnik po raz drugi w tym sezonie pojawił się w meczu pierwszego zespołu SV Kapfenberg. Były gracz między innymi 1. FC Nurnberg (bez debiutu w pierwszym zespole) na placu gry pojawił się w 89 minucie, a jego zespół pokonał na wyjeździe Horn 3:0.

 • Bartosz Białkowski (Notts County FC)

Dość niespodziewanie po dobrym meczu rozegranym w poprzedniej kolejce w tym tygodniu nie znalazł się nawet w kadrze meczowej. Zespół Polaka wygrał na wyjeździe 1:0 i awansował na 12 pozycję w League One.

 • Filip Kurto (Roda JC Kerkrade)

Kolejny mecz młodego Polaka w pierwszym składzie i kolejny przegrany. W tym sezonie zespół Filipa spisuje się poniżej oczekiwań. Kurto od ponad 10 spotkań nie zachował czystego konta!

 • Adrian Mierzejewski (Trabzonspor)

W zeszłym tygodniu zanotował asystę, a w tym przyszła pora na bramkę i to klasy światowej. Dzięki bramce reprezentanta Polski Trabzonspor wygrał na wyjeździe i awansował na 8 pozycje.

ZOBACZ BRAMKĘ MIERZEJEWSKIEGO

 

 

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
 #### # #  # 
#  # # ##  # 
#   # # # # 
#   # # # # 
#  # # #  ## 
 #### # #  #