III liga: Pięć czerwieni i trzy gole. Korsze przegrywają w Zambrowie

2013-04-06 16:56:07 MKS Korsze, Olimpia Zambrów

Herb MKS Korsze. Fot. 90minut.pl

Do przerwy było spokojnie - bez goli i bez wykluczeń. Piekło zaczęło się po przerwie. Sędzia Krzysztof Szczypiński pokazał aż pięć czerwonych kartek, a gracze Olimpii Zambrów zaaplikowali MKS Korsze trzy bramki. W jedynym meczu drużyny z naszego regionu w III lidze MKS uległ Olimpii 0:3.

Gospodarze strzelili gole w 60, 65 i 79 minucie. Pierwszą "czerwień" arbiter pokazał natomiast w 58 min. Pawłowi Branickiemu, a sześć minut później z boiska wylecieli Piotr Sawicki i pierwszy z graczy Olimpii. Siły wyrównały się w 82 min., kiedy jednak było już 0:3. A w ostatniej minucie z boiska wyleciał jeszcze jeden z graczy Olimpii.

- Wyszliśmy na mecz ustawieni ofensywnie i do momentu otrzymania czerwonej kartki gra była wyrównana. Chwilę po grze w dziesięciu zostaliśmy skarceni, ale to co robił sędzia Szczypiński aż trudno skomentować - ocenił tuż po meczu Krzysztof Piwiszkis, kapitan ekipy z Korsz.

Cóż, my meczu nie widzieliśmy, ale jeżeli w spotkaniu jest pięć czerwonych kartek, to albo zawodnikom coś przygrzało, albo sędzia trochę nie ogarniał...

• Olimpia Zambrów - MKS Korsze 3:0 (0:0)

1:0 - Grzybowski (64), 2:0 - Poduch (69), 3:0 - Jakuszewski (80)

Czerwone kartki: Jastrzębski (65), Piłatowski (89), Szczepanik (90 - za drugą żółtą) - Branicki (61 - za drugą żółtą), Piotr Sawicki (65 - za drugą żółtą)

Olimpia: Czapliński - Olszewski, Piłatowski, Gogol, Szczepanik - Hryszko, Kuczałek (83 Szóstko, 87 Wyrzykowski), Grzybowski, Jastrzębski - Poduch (90 Jaworowski), Zapolnik (63 Jakuszewski)

MKS: Milkiewicz - Piotr Sawicki, Paweł Sawicki, Miłoszewski - Branicki, Krajewski (75 Damian Sawicki), Piwiszkis (82 Bukowski), Roksela (75 Mikołajczyk), Kozłowski - Miller, Trafarski

PG, Boateng

1. Alik 2013-04-09 09:43:10 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #30681 0:0 zgłoś

SPÓŁA JAK NIC JESZCZE ŁUKIEWSKIEGO BRAK DO TEJ PACZKI

2. luis 2013-04-08 08:14:06 (***.morag.vectranet.pl) #30669 0:0 zgłoś

słuchaj "koles", co ty mi tu pierdzielisz jak wiadomo nie od dzis jak on i brat zrobili kariery. Ogladam mecze w naszych rejonach regularnie i zawsze w meczu z udziałem tych braci są takie numery, że bańka się grzeje. Kolesie nie potrafią czytać meczu, są złośliwi i wredni i później wychodzą takie jaja jak w tym meczu. Dobry sędzia nie pownien w ogóle być widoczny na boisku, w ich przypadku niestety jest inaczej, oni są głównymi bohaterami meczów

3. P I H 2013-04-07 21:42:16 (hgi***.internetdsl.tpnet.pl) #30666 0:0 zgłoś

gdzie te korsze sie nadaja , wieś jebana !!! wiecej psów niż ludzi ...

4. john 2013-04-07 21:07:35 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #30665 0:0 zgłoś

nie , nie żartuję to najlepszy 3-ligowiec wytypowany przez Olsztyn do awansu do 2 ligi

5. koles 2013-04-07 19:52:56 (***.***.***.***) #30664 0:0 zgłoś

Czy jest ktos racjonalnie przedstawic czy owe czerwone kartki były zaslużone?? Krzysztof Szczypiński nie jest złym sędzią, a wszystkich was zapraszam z gwizdkiem na boisko, żeby sprawdzic sie samemu :)

6. luis 2013-04-07 19:00:13 (***.morag.vectranet.pl) #30662 0:0 zgłoś

john - mam nadzieję, że żartujesz :)

7. john 2013-04-07 15:06:45 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #30653 0:0 zgłoś

tak, sedziowal Krzysztof Szczypinski a obserwatorem byl czlowiek z centrali PZPN, bo Szczypinski Krzysztof to kandydat do 2 ligi, wytypowany tam przez warm-maz zpn, i coż trzeba więcej ??? nic dodać nic ująć

8. pako 2013-04-07 10:16:11 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #30648 0:0 zgłoś

to pierwszy płaczek jak cała ta drużyna

9. kopacz z elbinga 2013-04-07 07:52:47 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #30640 0:0 zgłoś

Ten piwszkisz to sie nadaje tylko do gadania . Na targ przekupek go na szkolenie.

10. Widz 2013-04-06 21:33:57 #30636 0:0 zgłoś

Piwieszkies pierwszy krzykacz i kombinator, jak wyszliscie ustawieni ofensywnie na taki mecz i to wyjazdowy a was skarcili to miej pretensje do swojego trenerka za brak wiedzy i kompetencji. Ciesz sie , ze tylko kikla czerwieni dostaliscie bo buzki wam sie nie zamykały.

11. redakcja 2013-04-06 19:48:11 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #30629 0:0 zgłoś

Uwaga! Mecz sędziował Krzysztof Szczypiński, a nie Piotr Szczypiński.

12. Amator 2013-04-06 19:35:04 (***.***.***.***) #30626 0:0 zgłoś

Do ilawiaka w amatorskiej lidze w ilawie szczypinski nie sedziuje ale chciales cos napisac to napisales

13. Uczestnik meczu 2013-04-06 19:27:07 (***.***.***.***) #30625 0:0 zgłoś

Ktos ma bledne informacje. Ta osoba nie sedziowala tych zawodow

14. maxlo 2013-04-06 19:04:24 (aeth***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #30624 0:0 zgłoś

koro korsze tak kosiły to dlaczego olimpia dostała więcej czerwieni? jeśli dobrze policzyłem to trzy przy dwóch dla korsz

15. KKS 2013-04-06 19:02:13 (aayl***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #30623 0:0 zgłoś

5 czerwonych to faktycznie nie trzeba być na meczu żeby stwierdzić że to rzadko spotykana sytuacja , jednak najbardziej szkoda mi wyjazdu do Ostródy. Granica !!!

16. za 2013-04-06 18:03:56 (ip-***-***-***-***.tel.tkb.net.pl) #30621 0:0 zgłoś

korsze kosiły od początku meczu jak to byłby mecz A-klasy

17. Ilawiak 2013-04-06 17:55:10 (***.***.***.***) #30618 0:0 zgłoś

Caly Szczypinski ! Gdzie nie sedziuje tam co mecz kazdy pretensje do Niego. On nie daje rady sedziowac Ilawskiej Halowki(Amatorskiej), a gdzie tu poziom 3-ligowy :/